Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Szülő-gyermek kapcsolat » Jogosan sértődött meg anyám...

Jogosan sértődött meg anyám amiért ezt mondtam neki?

Figyelt kérdés

Rövid előzmény annyi, hogy nemrég dolgozom kozmetikusként. Mivel épp a járvány kezdetén végeztem, nem mertem még szalonban helyet bérelni magamnak, mivel elég drágák és bármikor újra bezárhatják.

Arra jutottunk, közös döntéssel anyukámmal, hogy amíg nincs jobb, addig itthon végzem. Pár lány/ nő van aki visszajáró vendégem.

Mindig próbáltam úgy időziteni az alkalmakat, mikor nincs itthon anyukám(nagyon sokat van az élettársánál) de néha úgy esik, hogy épp otthon van.

Ilyenkor szerintem nem tudatosan, de mindig valahogy beéget és szégyellem a vendégek előtt. Utoljára pl odaégetett valamit és megtelt az egész ház füsttel, bűzzel.

Aztán másik vendégnél bejott a szobába, leült a vendég mögött lévő ágyra, telózott és aztán el is aludt, kissé horkolt .

Azt sem tudtam mit mondjak.. a vendég is zavarban volt.


Később letoltam ezek miatt, megmondtam őszintén hogy én szégyeltem ezt és nem kellett volna... Erre ő meg mélyen megsértődött és nem szól hozzám.

Szerintetek tényleg ennyire rosszat mondtam és én vagyok a hibas? Nyilván nekem sem jó itthonról dolgozni de átmenetileg nem tudom máskepp megoldani.

Mit gondoltok?


2020. okt. 23. 14:12
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
15%
Hadd csináljon már azt a saját lakásában, amit akar! Örülj, hogy beengedi az általad odavitt idegeneket!
2020. okt. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
77%
Dehogy jogos. Anyád nagyon bunkó módon viselkedett.
2020. okt. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
90%
anyádnak lett volna lehetősége másik szobában telózni/aludni, vagy ki lett túrva a sajátjából a vendég okán?
2020. okt. 23. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
88%

Nincs egy kulon helyseg, ahol dolgozhatsz?

Ajtot bezarni es kesz.

2020. okt. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Lett volna másik szoba is.

Ha ellene lenne, akkor megmondhatta volna az elején is,hogy nem szeretné. Csak ideiglenesen van így, jovőre tervezünk elköltözni a párommal és megoldodik ez is. Csak addig nem szerettem volna elvesziteni a vendégeimet, és nyilván jól jön a pénz is...

2020. okt. 23. 14:31
 6/19 anonim ***** válasza:
92%

Nem tudom hova költöztök, lakásba vagy házba?

Ha lakásba, akkor bérelj, ha házba, akkor az udvarotokban legyen egy épület, akár átalakított nyári konyha, vagy szigetelt faház, mert én speciel nem mennék senki lakására, még ha nem is fekszik és horkol ott valamelyik hozzátartozója.

2020. okt. 23. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
71%
Nem jogos a sértődése. Érthető, hogy neked nem tetszik amiket csinál.
2020. okt. 23. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
12%
Mennyit adsz haza a lakhatásért és a rezsibe?
2020. okt. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
89%
Aki ilyeneket ír, hogy örüljön, hogy beengedte a házba meg mennyit ad haza, az mégis mit érez? Meg lett beszélve vele előre. Alap, ha valaki ügyfeleket/vendégeket fogad, akkor nem fekszem be a kanapéra horkolni. Ez nettó tahóság, értelmes ember nem csinál ilyet.
2020. okt. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
68%
Még szerencse Kérdező, hogy nem maszek nőgyógyászként, vagy urológusként praktizálsz! :D
2020. okt. 23. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!