Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Más testvére is szereti...

Más testvére is szereti kikutatni, de legalábbis megtudakolni mi van a szatyorban/amit hazaviszel?

Figyelt kérdés

Arra gondolok,ha rendelek valamit, hozom haza a szatyrot. Kérdezi mi van benne. Vagy ha akkor viszem haza, mikor nincs otthon, később meglátja és magától kiszedi a szatyorból. Persze nem bontja ki.

Holott én nem akarom az orrára kötni, mert van úgy, hogy nem jó a ruha mérete, és visszaküldöm. Nem akarom hallgatni utána az okoskodásait. Meg amúgy sem tud örülni az én örömömnek, ha jó lenne a ruha..


Nem vagyunk már iskolások egyébként.


márc. 8. 17:23
 1/3 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem vagytok iskolások, akkor ez elég gáz. Pofátlanság.

Az ovis gyerekeim vannak ráizgulva a szatyorra, és hatalmas lelkesedéssel, türelmetlenül vetik rá magukat, hogy felleljék, mit kaptak épp.

Óvodás kor fölött viszont tudnia kellene mindenkinek, mibe ütheti az orrát, meg mibe nem.

márc. 8. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk ilyen nincs, nem is volt soha.
márc. 9. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk egészen addig volt ez, míg le nem üvöltöttem a fejét, hgoy szakadjon le a magamnak rendelt dolgokról.

Mindenemet kicsomagolta, FELPRÓBÁLTA, de öcsém majdnem tönkretette a laptopomat, miután megérkezett, mert "leejtette véletlen".


Na, valahol itt jött a krvaanyázás - miután a sokdik kérésem sem talált be.

márc. 9. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!