Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szeretném megtudakolni ,hogy...

Darklord88 kérdése:

Szeretném megtudakolni ,hogy az esztergomi suzuki 220-240 nettó fizetés mennyire valós?Főleg aki ott dolgozik/ott érdekelne a tapasztalata.Szállás kaja milyen?

Figyelt kérdés
A hirdetett nettó túlórával értetendő gondolom de túlóra nélkül mennyire jön ki egy nettó kezdőbér?Mennyire kényszerítik a túlórázást?
2021. júl. 10. 09:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Közvetlen suzuki, vagy közvetítő (pl Livita) által jönnél?


A nettó 200-210 kezdő bér reális, túlóra jelenleg nincs.


264000 bruttó a kezdő alapbér + jelenléti (37500) + műszakpótlék + MDS stb.


Így kijön a 200-210 nettó


Túlórázás jelenleg nincs, inkább állásidők vannak, amiket majd később le kell dolgoznunk, ha újra beindul a gazdaság. (Szombati ledolgozás)


Műszakok 6:00-14:50 és 14:55-23:45


Maga a munka, monoton robotmeló.

(Szalag mellett ugye)


Szállást nem tudom, még Livitásként voltam szálláson, most "belsős" vagyok, de már albérletben.


Bármilyen kérdésre szívesen válaszolok.

2021. júl. 10. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szóval csak 2 műszak van?
2021. júl. 11. 10:00
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen, két műszak, hetente váltakozik.


8 órát megy a szalag, de a szüneteket ledolgoztatják, így jön ki a hosszabb idő. (Összesen 50 perc szünet)

2021. júl. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Albérlettámogatást adnak?És mennyi ha van?És mennyik az albérletárak arrafelé?
2021. júl. 12. 22:18
 5/10 A kérdező kommentje:
Valamint mennyire nehéz a munka?Mekkora a hajtás?Milyen a cég?Milyen a társaság?Nekem nem sok tapasztalatom van gyárak területén dolgoztam Túrkevén autóipari cégnél ahol visszapillantókat gyártanak valamint a mosonmagyaróvári cégénél .De a különbség érezhető volt a 2 hely között hiába mind2 smr.Érdekelne milyen a szállás a kaja stb.
2021. júl. 13. 08:45
 6/10 anonim ***** válasza:
bos-nál dolgoztál?
2021. júl. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Bár lehet hogy az Mosonszolnok.
2021. júl. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szállásról nem tudok nyilatkozni, mivel a Suzuki saját szállásán egyáltalán nem voltam, még Livitásként az ő sajátjukban éltem.

Tipikus munkásszálló, több ember egy szobában (2 vagy 3 fő/szoba, nem tudom jelenleg biztosra)


Amíg megszokod, addig nehéz, de ha bírod a monotonitást és a szalag melletti robotmunkát, akkor bele lehet szokni.

Az általad említett gyárakkal nincs tapasztalatom, nem tudom azokhoz hasonlítani.

Hajtás van, pörögni kell, de ki lehet bírni, sőt, ha belejössz, marad pár másodperced két autó között is, pl. inni (Innivaló lehet nálad folyamatosan, illetve ha kifogy, menet közben is hozathatsz, ha azon múlik)


A benti kaja állítólag jó, én már régen nem eszem bent (Lehet íratni "kajapénzt" SZÉP kártyára, benti ebéd helyett), hanem itthonról viszek szendvicset.

Van büfé is, de az drága.

2021. júl. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Én is most megyek majd Livitásként. Ami engem visszatart, az a szállás kérdése. Voltam már szállások munkán, de ott is a lakótársakkal volt a gond. Ez aggaszt kicsit. Nekem 240 nettót mondtak. Akkor tehát 210 a nettó. Ez így elég sovány, tekintve, hogy helyben is van lehetőség és nem kell 2-3 emberhez alkalmazkodni, hallgatni a horkolást, fingást esetleges dínomdánomot...
2021. júl. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Azt mondják ,hogy a kaja jó.Ha az úgy van az is sokat számít ,mert akkor csak reggelire meg vacsoárára kell költeni max.
2021. júl. 14. 09:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!