Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Legyek engedékenyebb ebben az...

Legyek engedékenyebb ebben az esetben?

Figyelt kérdés
Vőlegényemmel együtt élünk egy 1 szobás kis albérletben. A húga (18 éves) többször mondta már, hogy hozzánk szeretne költözni, mert otthon gondok vannak,és nem bírja már elviselni. Párom azt mondta, hogy nem végleg akar jönni, csak "kis ideig". Na már most, én a hugival nem igazán jövök ki jól, pontosabban vannak olyan dolgai amiket meg én nem tudok elviselni. Mint pl az, hogy nem köszön, körbe kell ugrálni, mert nagyon önállótlan, olyan kis hercegnő fajta. Nem csinál semmit, egy poharat nem rak arrébb, stb. Páromat mindig hívja, hogy csinálja meg a háziját, bezzeg a születésnapján nem köszönti fel, mert elfelejti. Meg ilyesmi dolgok. Párom viszont tényleg sajnálja, mert otthon nagyon rossz a légkör. Ha lenne plusz egy szobánk, talán engem sem zavarna annyira, így viszont nem akarom, hogy jöjjön. Így is csak este fél 11 után tudunk együtt lenni a párommal, munka miatt. Ha azt mondom nem, akkor párom megsértődik, ha azt mondom igen, akkor én leszek idegbeteg. Mi legyen?

2012. márc. 28. 11:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Még ha veszekedés is lenne belőle, akkor sem. Te ne feszítsd túl a húrt? Ez azért érdekes. Csak van valami közöd neked is az albérlethez. Belegondolt úgy igazán a párod, hogy ez mivel járna? Semmi magánéletetek nem lenne, plusz ti tartanátok el még a húgát is. Nincs egy tesód, vagy unokatesód? Mond meg, hogy ő is odaköltözik és slussz, ő meg ne feszítse túl a húrt. Megy és kész.

Amúgy az eszem megáll. Biztos, hogy ő az igazi?

2012. márc. 28. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
18 éves a húga,mások már ilyenkor maguktól elköltöznek,ha annyira rossz a légkör.Szerintem hagyd a húgit.
2012. márc. 28. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Oldja meg a kis csaj szépen egyedül ezt a dolgot.Attól semmi nem lesz jobb,ha ott van 1-2hétig,aztán hazamegy.Pont ezért tuti nem 1-2hétről van szó!Ha a párodnak nem tetszik,ez van.
2012. márc. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Én azt mondanám a páromnak, hogy oké, ha neki a húga ennyire fontos, akkor lakjanak ők ketten, mert én megyek. :) nálunk ez hatni szokott. (mondjuk, anyóstekintetben, de tényleg hatékony).
2012. márc. 28. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy régebben volt szó róla, hogy Apukám idejön hozzánk kb egy hónapig, amig nem talál albérletet, mert itt kapott volna munkát. Persze ő segített volna minket anyagilag is. Aztán belátta mindenki, hogy rohadtul nem egészséges három felnőtt embernek egy légtérben élnie az életét, így végül nem jött. Apukám 250 km-re lakik, a hugi meg 15 percnyire.
2012. márc. 28. 12:56
 16/17 anonim ***** válasza:

Ne feszítsd túl a húrt? Ez mit jelent? Ne mukkanj meg és ne zavard a problémáiddal? Mert azok lesznek. 18 éves kiscsajt meg ti tartanátok el, mert még tanul. Vehetsz majd neki szemfestéket, kinyalhatod neki és még csak nem is követelhetsz tőle semmit, mert majd megy panaszra a bátyjához. Aki úgy látom eléggé konfliktuskerülő alkat.

Azt hiszem, nehéz lesz neked. Igen, a kapcsolatnak sem fog jót tenni, ha te állandó feszültségben vagy.

2012. márc. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
és a párodtól megkérdezted hogy mégis hogyan oldanátok meg a kettesben levést? hogyan szexelnétek pl.?
2012. márc. 28. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!