Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Lehet ennél nagyobb marhaság...

Lehet ennél nagyobb marhaság miatt összeveszni?

Figyelt kérdés
Összevesztünk a nővéremmel. A bűnöm, hogy a nálam nyaraló unokaöcséimet rászoktattam a házilag gyártott jeges teára. Ők otthon gyakran isszák, mindig több zsugorral vesznek belőle. Tőlem is kérték a fiúk, de én inkább csináltam házilag: gyümölcsteából, kevés mézzel citrommal. Teljesen ráálltam:mindig megcsináltam este négy litert, reggel be a hűtőbe, egész nap rájártak. Hétvégén hazavitték őket és otthon is azt kérték. A tesóm szerint rá sem néznek a boltira, és mit gondolok én, hogy plusz munkát csinálok neki! Ezt onnan tudom, hogy most üvöltötte le telefonon a fejemet. Én meg csak vigyorgok: ilyen h.lyeség miatt veszekedni :D

2012. júl. 12. 20:48
1 2
 1/15 Zsizsik666 ***** válasza:
100%
Nem igaz, hogy egy teát nem bír megcsinálni nekik a nővéred. Amúgy lehet ennél sokkal nagyobb marhaságokon, értelmetlen sz@rságokon összeveszni. Biztos ideges a tesód, majd elmúlik.
2012. júl. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj én meg egyszer ott laktam egy házaspárnál, elmentünk Németországba kajálni, és a férfi kolbász helyett virslit hozott, és 28 év házasság után a nő hozzávágta, hogy "EDD MEG A VIRSLID ROHADJÁL MEG" ...... XD aztán elrohant és még veszekedtek fél óráig xdd
2012. júl. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
79%

Jobban jártál volna te is, ha az unokaöcséidet megtanítottad volna megcsinálni a teát!

Most nem letolást, hanem, egy hatalmas dicséretet kaptál volna!

Gondolom anyagilag meg jóval olcsóbban jön ki, a méz miatt meg sokkal egészségesebb is!

2012. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Mi a kérdés?

Vagy csak ki akartad írni magadból?

2012. júl. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom én, hogy sokat dolgozik, mint ahogy én is. Most azért vállaltuk be a fiúkat párommal+párom nagyijával két hétre, hogy a második diploma megszerzése után tudjon egy kicsit pihenni, sógorral lenni, stb. Olyan okos, intelligens csaj egyébként, ezért döbbentem most nagyon meg
2012. júl. 12. 21:00
 6/15 A kérdező kommentje:

Hármas: 3 illetve négy és fél évesek a fiúk. Inkább még ne pancsoljanak forró vízzel.

Négyes: tulajdonképpen igen. De kíváncsi is vagyok, hogy más is élt-e meg hasonlókat :D

Köszi a válaszokat, mentek a zöld érintések :)

2012. júl. 12. 21:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

nemár, hogy annyira nehéz egy teát összedobni!!!

Én reggel szoktam, míg forr a víz a neszkávéhoz, tej melegszik a kakaóhoz, simán elő lehet készülni a teához. Mondjuk én két filtert forrázok és utána öntöm fel hideg vízzel a gyereknek. Nemhogy örültek volna, sokkal olcsóbb, mint a bolti és nincs teli mindenféle sz.rral!! Tényleg marhaság!

2012. júl. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Lehet. Két kertszomszéd azon veszett össze, hogy A, B helyében inkább barackfát ültetne és nem almát.


Zöld érintések... :D :D :D :D :D ez valami marhajó!!! :D

2012. júl. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Biztos jobban szereti a barack, mint az almapálinkát :D
2012. júl. 12. 21:21
 10/15 anonim ***** válasza:
86%

#4 vagyok.

Legyél büszke rá, hogy nem bolti, ízfokozós, színezett, tartósítószeres vizes löttyöt adtál nekik!

Gondolom a gyerekek sem véletlenül akarják a tiédet a bolti helyett.

A tesód kicsit túlreagálta...


Off: "zöld érintés" :D

2012. júl. 12. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!