Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy vegyem rá apát a nagyobb...

Hogy vegyem rá apát a nagyobb mobilnetre?

Figyelt kérdés

A suliban le van védve a wifi jelszóval,ezért ott nem tudok netezni a telefonomon,a 0.facebookot pedig utálom.

De az órákon pedig elunom az életemet(kitűnő tanuló vagyok,mielőtt belekötnétek ebbe,de utálok bent ülni a suliban,elég sok tantárgyból magántanárhoz járok,mert a suliban olyan lassú tempóban tanítanak,hogy az maga a halál),zenét hallgatni most már nem tudok,mert rövidebb lett a hajam és pont látszik annak a bigyusznak a madzagja,így észreveszik.

Játszani nem tudok az órákon a telefonomon.


De arra meg szerintem nem elég a netelőfizetésem,hogy a suliban is netezzek+akkor is,ha megyek valahová+néha itthon is,ha fürdök(a fürdőszobám nem esik bele a wifi hatáskörébe).


Hogy beszéljem rá apát a nagyobb mobilnet előfizetésre?


Anyáék elváltak,anya nem ért ehhez,szóval ezért nem tőle kérem,meg amúgy is apa fizeti mindig a telefonszámlámat.


2012. ápr. 5. 15:43
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/80 anonim ***** válasza:
96%
na itt mit fogsz kapni a válaszolóktól. kösd fel a gatyádat!!
2012. ápr. 5. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/80 anonim ***** válasza:
84%
Mekkora csomagod van?
2012. ápr. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/80 anonim ***** válasza:
75%
Azon gondolkozzál inkább mitől lettél ilyen beképzelt,elkényeztetett hülye gyerek.
2012. ápr. 5. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/80 A kérdező kommentje:

15:46

Fogalmam nincs róla,annyit tudok,hogy van rajta mobilnet.Azt nem tudom,hogy milyen.



15:48,15:49

Köszönöm 'hasznos' válaszaitokat :)

2012. ápr. 5. 15:50
 5/80 anonim ***** válasza:
85%

Amit ide leírtál, mondd el neki is.

Vagy egy nagy maflást kapsz, vagy nagyobb mobilnetet.

2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/80 anonim ***** válasza:
61%
Ha ennyire okos vagy,minek teszel fel kérdéseket?:) Hülyeségre,hülyeség a válasz.
2012. ápr. 5. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/80 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon egyszerű,megmondod neki,hogy szeretnéd megkeresni rá a pénzt, mivel az ő nevén van, ő fizeti,de neki meg te kifizeted abból,amit keresel. Amúgy ha kitűnő tanuló vagy,az nem jelent semmit,attól még lehetsz az önálló életre abszolút alkalmatlan.
2012. ápr. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/80 anonim ***** válasza:
88%
15:46-os vagyok. Kérdezd meg valakitől mennyi net van a csomagodban, teljesen felesleges addig kérned bármit is, mert lehet hogy a mostani csomagod is fedezné a szükségleteidet.
2012. ápr. 5. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/80 A kérdező kommentje:

Miért nem lehet normális választ adni?!


Ha nem tudtok kulturáltak lenni,akkor nem kell válaszolni,ennyi.Nem kell piszkálni,ilyen vagyok és kész.


Attól,mert te hülyeséget írsz 79%-os,attól még nem hülyeség a kérdés.



15:54

Mivel keressek pénzt,elárulnád?

14 éves vagyok,gimibe megyek,utána pedig egyetemre,szóval még jó pár évig nem fogok tudni dolgozni.

2012. ápr. 5. 15:56
 10/80 anonim ***** válasza:
62%
Itt nem feltétlen csak 8 órás munkára lehet gondolni. Ha a kedves apuka vállalkozó, esetleg besegíthetsz neki időnként. Máris valami hasznosat csinálsz. Legyél kreatív,ne csak nyafogj, mint egy elkényeztetett kis barbi.
2012. ápr. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!