Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi baj van a testvéremmel?

Mi baj van a testvéremmel?

Figyelt kérdés
Én már elköltöztem otthonról ezért kivülállóként már jobban láttom a dolgokat. És rájöttem hogy nincs ez így rendben. Nincs semmi dolga otthon, nem csinál semmi házimunkát, 22 éves, még tanul, de állandóan panaszkodik hogy milyen nehéz az élete, meg hogy milyen fáradt és szite egész nap alszik. Mindig csak panaszkodik még egy ilyen negatív embert nem láttam. Mindenben csak a rosszat látja. Mindig fáj valamilye és mindig rosszul van, de szerinem ez nem lehet igaz. Vagy akkor miért nem megy orvoshoz?

2012. aug. 2. 18:12
 1/8 anonim ***** válasza:
szüleitek hogy állnak a dologhoz ?
2012. aug. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, hogy ezzel a szüleidet minősítem, de szerintem szimplán elkényeztetett. Aztán gondolom az egyetemen nem babusgatják annyira, ezért büdös neki, hogy csinálnia is kell valamit. Ha baja van, menjen orvoshoz, ha meg csak szimulál, akkor fogja fel, hogy a diákélet nem habostorta.
2012. aug. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kiégett a nagy semmittevésben. Nehogy depresszió legyen a vége. Ki kéne mozdítani otthonról (buli, nyaralás, kirándulás).
2012. aug. 2. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát szerintem is el van kényeztetve. Én néha megmondtam a véleményemet, de már nem is beszél velem. Csak anyukánk van, de ő inkább nem mond neki semmit mert akkor megsértődik és napokig nem áll vele szóba.
2012. aug. 2. 18:24
 5/8 A kérdező kommentje:
Áhh, ha elvisszük kirándulni vagy valahova akkor egész végig panaszkodik. Olyan mint egy öregasszony. Tiszta lehangoló. Kicsit szégyellem de a múltkor már inkább nem is hívtuk. Olyan rosszkedvem lesz nekem is miután vele töltöttem valamennyi időt. :(
2012. aug. 2. 18:27
 6/8 anonim ***** válasza:
Rá kell hagyni, nem tudsz vele mit csinálni. Most még burokban van, mert tanul. A való világból nem látott még semmit.
2012. aug. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Ok! Köszönöm a válaszokat.
2012. aug. 2. 18:50
 8/8 anonim ***** válasza:

sztem ez már depi..csak még enyhébb formátum...

Egy fiatal csajszi, aki egyetemre jár, és nem jár össze a a többiekkel bulizni, vagy várat építeni, vagy tudomisén, akármi...

Nincs 1 bnője, vagy pasija sem????


de ne legyen igazam, és legyen "csak" elkényeztetve...vhogy ki kéne rántani ebből, mert bezakkan.

2012. aug. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!