Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit javasoltok hol legyen...

Mit javasoltok hol legyen tetkónk a tesóimmal?

Figyelt kérdés
Hárman vagyunk testvérek és szeretnénk egy egyen tetoválást!Mind a hármat más-más helyre! Mit javasoltok hol legyenek?Max 2 szavas feliratot szeretnénk.Esetleg arra ,hogy mi legyen?Két nem túl hosszú szó mennyi be kerül kb?

2012. szept. 5. 20:54
 1/7 anonim ***** válasza:
4-5ezer forintba kell gondolkodni kompletten, felíratok terén nem vagyok otthon
2012. szept. 5. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
egyre több helyen látom, hogy órabérben dolgoznak, 5-6ezer forint, szerintem 1 órába belefér
2012. szept. 5. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
33%

Ez király! Tetszenek a tetkók! Csak nem tudok olyan motívumot van mintát figurát ami igaz lenne egy életen át vagy illene hozzám ,esetleg a divatból soha nem megy ki!

Lehet öregen a szottyos bőrömön csak lógna és kacagnák a fiatalok!Inkább nem csináltatok!

2012. szept. 5. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
csukló, boka, lapocka, szegycsont :P ezek jutottak most eszembe. Amúgy szerintem minimum 6ezerben gondolkodjatok fejenként, mert 4 éve 5ezerért csináltattam kicsit, de azóta szerintem ment fel... de szalonfüggő. Nem tudom mi lehetne :P
2012. szept. 5. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A talpadra.Szerintem az nagyon különleges helyen van.
2012. szept. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A csuklótok belső felére a másik kettő nevét. Pl. van Kati, Peti, Isti. Kati az egyik csuklójára: Isti, másik csuklójára: Peti. Peti az egyik csuklójára Kati, másikra Isti stb.

Rovásírással.

Árban nem tudok segíteni.

2012. szept. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 mustafa33 ***** válasza:
39%
Az iskolatáskátokra.
2012. szept. 6. 03:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!