Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak a tesóimmal?...

Mit csináljak a tesóimmal? Mindenhol lejáratnak!

Figyelt kérdés
A nővérem és a hugom akárhogyan szépítem,de mindkettő egy r.ibanc! Minden hétvégén van h hétköznap is bebasznak,undorítóan viselkednek,meg minden buliba más pasival kavarnak. nagyon égőek. Mindig hallom vissza másoktól h látták őket,meg mit csináltak. Volt h elmentem buliba(ritkán járok) de haza is mentem mert lek.urváztak h olyan vagyok mint a tesóim,mert nagyon hasonlítunk. Anyukám hiába beszél velük,meg én is hiába mondom a magamét h miattuk engem is megbélyegeznek!
2011. szept. 27. 12:13
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
62%
Te sem es mas sem vallalhat feleloseget masnak a tetteiert. Ugyhogy, ne foglalkozz veluk. Ilyenek, sajnos, es kesz. Anyukad sem bir veluk, megis hogy lettek nevelve? Vagy sehogy?
2011. szept. 27. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
69%

lehet h nem a megbélyegzésről kéne nekik papolni...

nemtudom hány évesek de tizenévesen lányoknál akkor szokott ilyesmi történni ha szeretet hiányuk van, törődés hiány....

ami meg téged illet aki ismer ugyis tudja hogy nem vagy olyan

aki lekrvázott....hát nézd meg előbb talán hogy kikkel barátkozol

2011. szept. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Lány vagy vagy fiú? :S Szerintem nem kéne őket elengedni bulikba, szobafogság mindkettőnek, remélhetőleg tanulnak belőle! Vagy egy-két szép pofon! Ha nem megy szép szóval, akkor erőszakkal! Különben is hány évesek pontosan???
2011. szept. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

a hugom 19 éves nővérem meg 23. Én 21 vagyok.

nem használ semmi. A szüleink elváltak és anya régen sokat dolgozott h el tudjon tartani minket. Egy formán lettünk nevelve,nem értem hogy ők miért ilyenek mikor én normális vagyok. Nem nagyon vannak barátaim se, mert nem tudok kikkel barátkozni. A tesóimat az egész város ismeri,és engem is azonosítanak velük. Anya már ott tart h kirakja őket,de akkor megy a sírás,meg megváltozunk szöveg. És marad mindenugyanugy.

2011. szept. 27. 12:25
 5/12 A kérdező kommentje:
aki lek.urvázott nem is ismertem. Oda jött buliba hozzám és mondta h menjek ki vele,mert a tesóim is ilyenek,és tuti én is ilyen vagyok
2011. szept. 27. 12:27
 6/12 anonim ***** válasza:
47%

Azért azt nem árt felidézni, hogy ebben a lányokban is tombolnak a hormonok. Bár a hűségnek meg vannak az előnyei!

Egyébként meg ma az a divat, hogy a kiscsajok mindenkit lek....znak, még a szüzeket is!

2011. szept. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

egy pasi volt aki lek.urvázott...

már ismerkedni se merek pasikkal,mert a tesóimnak van hírnevük. Egyszer megismerkedtem egy helyes sráccal,iwiwen rákerestem mutattam anyámnak h meghívott moziba,lehet elmegyek. De nem találkoztam vele,mert tesóm röhögve mondta (meglátta h kit mutatok anyámnak)h ő ezzel már volt,meg mutatta a hugomnak is,aki szintén bevalotta h volt vele és azt tanácsolták h hagyjam mert csak dugni akar

2011. szept. 27. 12:30
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nagyon tudsz velük semmit sem csinálni. Aki az alapján ítél meg téged, hogy mit művelnek a tesóid, az elmehet a sunyiba. Aki ismer az tudja milyen vagy. Elhiszem, hogy égő, de azon a szinten ahol ők járnak, már nem segít a jó szó. Ha nekik olyan az értékrendjük hogy ez nem égő számukra, akkor nagy ívben fogják lesz@rni hogy téged is cinkelnek vele. Sajnos ez van. Az ember a barátait megválaszthatja, a rokonait nem. Igyekezz azon, hogy legyenek olyan barátaid, akik nem a tesóidból indulnak ki.
2011. szept. 27. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
:S Azt hittem fiatalabbak. Nem szégyenlik magukat?! De most komolyan, felnőtt fejjel így r.banckodni? Ne törődj velük, nemsokára kiégett ****** lesznek! -.-*
2011. szept. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy mit érzel nekem nem csak a tesóimmal volt gond, hanem az anyàm is ezt csinàlta. Annyira szégyen van bennem a mai napig. Eppen valamelyik nap annyira mérges voltam, azt mondtam letagadom a szàrmazàsomat, mert mindig bennem van, hogy nekem mit kell titkolnom.
2011. szept. 27. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!