Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ez is mondható apakomplexusnak?

Ez is mondható apakomplexusnak?

Figyelt kérdés
Apámmal csk egyszer találkozom egy évben és nem azért,mert nem birna,hanem csk nem akar látni.Na mindegy a lényeg,hogy mindig az idősebb fiúk felé húzok,mert úgymond az iősebb tesvért keresem bennük.Olyan oltalmazó báty félét.Akkor ez is lehet apakomplexus?

2012. nov. 2. 16:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Igen.
2012. nov. 2. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%
igen. az egyik fiatal lányismerősömnek 8 éves korában meghalt az apukája, ő is 10-15-20 évvel idősebb partnereket választ. most 23 és 43 éves barátja van, az egykori tanára. amikor beszél róla ( a párjáról és az apjáról), teljesen nyilvánvaló az összefüggés. ugyanaz keresi a párjában, amit hiányol az életéből az apja elvesztése miatt.
2012. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
25%

súlyosan.


Elítélem azt a fajta viselkedést, hogy 8-10 évvel idősebb fiúk felé húz rengeteg mai lány.

Mindezt csupán azért mert csorba családban nőttek fel.


de szinte biztos, hogy ezek a kapcsolatok döntő töbségében a férfi oldaláról teljesen érzelemmentesek, és csak "vagánykodás" tárgyai vagytok....

2012. nov. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

Utolsó...

Nem nőttel fel csorba családban,jó kapcsolatom van a szüleimmel-apummal,mégis 14 évvel idősebb a barátom..4 éve együtt vagyunk

2012. nov. 2. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
66%
4. nem kötekedni akarok, de az általad leírtak még nem zárják ki azt, h apakomplexusos legyél... a családi háttered ellenére...
2012. nov. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%

Én apa nélkül nőttem fel (nevelőapám sem volt), de világ életemben tabunak számított, hogy nálam 2-3 évnél idősebb pasival jöjjek össze. Egyszerűen el sem tudom képzelni, hogy egy 25 évessel járjak vagy netán afölött, teljesen kizárt, öreg hozzám az már. A mai lányokat sem értem, hogy tudnak 10-20 évvel idősebbel járni, házasodni. Én elhánynám magam, ha egy 40 évessel kéne együtt lenni, de még a 30 is kizárt...

Na mind1 is, az a lényeg hogy mindenki boldog legyen, akárhogy is, csak nekem ez fura.

A kérdezőnek viszont egy férfi minta kell, aki megóvja, vigyáz rá és nem feltétlen az apját kell bennük keresni. Sok lánytól hallottam már, hogy milyen jó lenne, ha lenne egy idősebb bátyjuk, aki vigyázna rájuk. Szerintem ez nem igazán apakomplexus, mert egy idősebb báty lehet csak 3-4-5 évvel idősebb, nem pedig 20-30.

2012. nov. 2. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
21L utolsó :)
2012. nov. 2. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
93%
A 2-3 év lópikula, a 20-30 év az apakomplexus.
2012. nov. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
61%

Ugyan már, sok nő az idősebbek felé húz, nem csak a maiak, pláne a fiatalabbak, hisz sokan érett férfit akarnak, nem egy kis gyerekes, fiúcskát, aki testileg-lelkileg is még éretlenek.

Nekem csak 6 évvel idősebb párom, de 16 és 22 voltunk, amikor összejöttünk, ennek már 7 éve lassan... (házasság, esküvő következik)

2012. nov. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
70%

Nekem sosem volt apakomplexusom, imádom apukámat, senkit sem szeretek nála jobban a családban, nekem a divat ellenére nincs is csonka családom, mégis mindig az idősebb férfiak tetszettek.


Életem első szerelme 29 évvel volt idősebb nálam.

A párom pedig 12 évvel idősebb.


Felnőtt nő vagyok, el tudom dönteni, hogy mi a jó nekem, nem tudom miért szól ebbe bele bárki.


Hülyét is kapnék, ha apát látnék ezekben a férfiakban, apu már van, nekem férfi kell, nem apa.

2012. nov. 2. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!