Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Tesómékat vagy anyukámat...

Tesómékat vagy anyukámat hívjam meg a kisfiam szülinapjára? Vagy egyiket sem ha így viselkednek?

Figyelt kérdés

Két testvérem nem beszél a szüleinkkel. Én is csak anyukámmal. Most lesz a kisfiam első szülinapja úgy gondoltam meghívom az egész családunkat, enyémet is (apámat leszámítva), és a páromét is. Két tesóm viszont kijelentette, hogy ha anyánk jön ők nem.

Nem tudom mit csináljak. Akármelyikőjüket hívom a másik megsértődik. Párom szerint akkor hívjuk el csak az ő családját. De az olyan fura lenne.



2013. febr. 3. 20:12
 1/9 anonim ***** válasza:

Igaza van a párodnak! Ha a tesódék ilyen dedósan viselkednek,nem szívesen látnám őket.

Vagy lehet tudni, hogy milyen nyomos ok miatt nem beszél a 2 tesó anyukáddal?

2013. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az okot annyira nem akarom kifejteni. Apánkkal vannak elsősorban gondok, ők pedig nem bírják elviselni hogy vele van, "őt választotta helyettük". Engem sem örülök neki, hogy apánkkal él, de nem tudok ellene mit tenni, elfogadom, hogy ez a döntése.
2013. febr. 3. 20:20
 3/9 A kérdező kommentje:
jav: Én sem örülök neki
2013. febr. 3. 20:21
 4/9 anonim ***** válasza:

szombaton hívd meg anyukádat és a párod szüleit, vasárnap meg a tesódékat

fárasztó lesz, de senki sem sértődik meg


de ha muszáj választani, inkább anyukádat

2013. febr. 3. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy igaza van a párodnak.

Igenis érezze a családod, hogy gyerekesek, azon az eseményen nem ők a főszereplők. Ha ez nem tetszik nem jönnek és inkább leszel nyugodt légkörben értelmes emberekkel körülvéve.

2013. febr. 3. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez az a kérdése amire csak te tudod a választ. Én például a testvéremet hívnám, mert anyánkkal csak amolyan látszat kapcsolatunk van, de csak egymásra számíthattunk régen is, most is. Ezt te érzed.
2013. febr. 3. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én megmondanám, hogyha nem képesek félretenni a nézeteltérésüket, akkor senki se jön. Igaza van a párodnak, szerintem semmi fura nincs abban, ha csak az ő családja van ott. Nyilván neked nem annyira jó, mert szívesen látnád a sajátodat is, de ha nem képesek moderálni magukat, akkor ne jöjjenek. Aztán majd lehet megsértődik az összes, de legalább elgondolkoznak azon, hogy ezt most elég szarul csinálták.
2013. febr. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1-ső vagyok. Akkor csak az a megoldás, amit egy másik válaszoló is írt, hogy vagy nem hívod egyiket sem, vagy külön-külön.
2013. febr. 3. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem meg jobb lenne ha kibékülnének valahogy. A család az család. Nem mi választjuk. Ha mégsem tudod megbékíteni őket, akkor én is anyukádat mondom. Ő nevelt fel.
2013. febr. 4. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!