Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vegyek...

Milyen ajándékot vegyek férjemnek szülinapjára?

Figyelt kérdés
Nem tudok túl sokat költeni rá, max. néhány ezer Ft-ban gondolkodom.
2012. aug. 21. 14:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nekem kell tudnod, hogy minek örülne, pl. ruhaneműnek, vagy könyvnek, illetve van-e valamilyen hobbija és ahhoz kapcsolódó ajándék.
2012. aug. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Neked kéne tudnod, hogy mit szeret, minek örülne...
2012. aug. 21. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
72%
Ha én lennék a férjed azt mondanám vörös parókát magadra, az kijön pár ezerböl. Mivel nem én vagyok igy nem tudom.
2012. aug. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Azért elég kínos, hogy nem ismered... Vegyél egy üveg piát, amit szeret akkor és le van tudva.
2012. aug. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy elottem is irtak, mi nagyon nem tudunk ebben segiteni, mert nem ismerjuk a ferjed. Ez tenyleg egy olyan dolog, hogy az ember a parjanak olyan dolgokat ajandekoz jo esetben, amikre az vagyik es esetleg mas nem is tud rola. Most hiaba irom, hogy en az enyemnek gumicukrot es batmobil modellt ajandekoznek, hat lehet, hogy a tied tok hulyenek nezne, az enyem meg odaig lenne a boldogsagtol. Masnak rajtam kivul ugyse merne elmondani, hogy ezeknek a dolgoknak orulne, csak en tudom.

Lehet sablonos ajanedekokat adni, mint parfum, ing, ora (bar az nem parezer), nyaklanc, ertekesebb pia, lehet, hogy ezeknek a dolgoknak is orulne valamennyire, de ezek nem szemelyes dolgok, barkitol kaphatna ajandekba, ezert nem kell a felesegenek lenned. Tenyleg szomoru, hogy nem tudod, hogy minek orulne. En is szoktam zavarban lenni az ajandekozas miatt, de en altalaban csak azert, mert nem tudom, hogy epp akkor melyiket es milyen ertekben valasszam.

2012. aug. 21. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
91%

Szomorú, nem szomorú, én megértelek, mert ugyanígy vagyok az ajándékozással. Bármennyire is ismerem az illető minden rezdülését, ha tárgyi ajándékról van szó, olyan vagyok, mint egy szűz tinilány vagy tinifiú a nagy alkalom előtt: "Nem lesz ciki?... Mi van, ha nem fog tetszeni neki?... Jó lesz a méret?"

De egy idegen társaság még annál is kevésbé fog tudni segíteni. Csak sablonos ajándékokat fog tudni mondani. Kérdezz a családtól vagy a barátaitól inkább.

2012. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nálunk esküvő előtt volt ilyen ajándékozás, de most nincs. Szülinapjára tortát sütök a kedvencét, és a kedvenc ételeit főzöm egész héten. Reggel kv-val ébresztem.

Előtte már egy hónappal megkérdezem (de többnyire tudni szoktam) hogy mégis mit szeretne, és az mennyibe kerül. Ilyenkor költünk a hobbikra, mivel én az ő hobbijához nem értek, így muszáj megbeszélnem vele. Közösen választunk majd megvesszük. Ő örül, rajtam nincs nyomás hogy jó lesz-e, örül-e neki, így mindenki boldog. Kisebb dolgokkal mindig meglepjük egymást, ehhez nem kell ünnep.

Miért nem kérdezel rá, hogy mit szeretne, ha ennyire nincs ötleted? Ha azt mondja semmit, akkor gondolj te is a szenvedélyeire, és kérdezgesd végig, egy új akármi a kocsihoz, valami kütyü a horgász felszereléshez, aztán ha nagyon látja hogy tanácstalan vagy, csak kisegít, és mond valamit. :)

2012. aug. 21. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Ehhez mit szólna?

[link]


Szerintem a bicska ötletes és hasznos ajándék és árban olyat választhatsz, amennyit szeretnél rá szánni...

De itt találsz még több ötletet, attól függően, hogy mi érdekli a férjedet!

2012. aug. 23. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!