Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi miatt vesztél össze a...

Mi miatt vesztél össze a testvéreddel a legjobban eddigi életed során?

Figyelt kérdés
Hány évesek voltatok?

2013. febr. 18. 21:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Vagy meccsbox, vagy kukó. 7 év körüliek lehettünk...
2013. febr. 18. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

nem tudom, régen kiskorunkban, valami butaságon

miután tizenévesek lettünk, olyan jóba lettünk, hogy azóta se vesztünk össze soha

2013. febr. 18. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de az idegtől eleredt az orrom vére...
2013. febr. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de jól megvertük egymást.
2013. febr. 18. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Két bátyám van. Az idősebbel annyira még soha nem vesztem össze, nem hagyott bennem egy alkalom sem mély nyomot. A másikkal... hát vele végigveszekedtem az egész tini korunkat. Konkrét okokat már nem tudok, de sütött a nap azért, ha nem azért. A pincébe is lezártam, ő meg kitörte az ajtót, így kellett hazavárnunk a szüleinket:)

De felnőttünk/túléltük. Már vele is nagyon jó a kapcsolatunk. A tini kor előtt egyébként ő és a bátyám balhéztak mindig, mindenen összeverekedtek. Szóval nálunk nem jött be, hogy a középső gyerek a legkezelhetőbb, legvisszafogottabb :)

2013. febr. 18. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tetszett neki, hogy nem feleltettem le 100 spanyol szóból, erre közölte, hogy szar ember vagyok és soha nem viszem semmire, nekem kuss a nevem és mit keresek 18 évesen itthon.

A 16 éves öcsémtől.. majd felkentem a falra.

2013. febr. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Azon, hogy kit szeretnek jobban anyáék. A mai napig nem tudjuk a választ és ez kb. a születésemtől kezdve (én vagyok a kisebb) addig tartott, amíg a bátyám el nem költözött otthonról. Azóta jóban vagyunk, mindkettőnknek van családja, összejárunk és már csak nevetünk az összes hajtépésen és bunyón. Pedig anno vérre ment! 28N
2013. febr. 18. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Szerintem 18 éves voltam, ő meg 15,5. És azon vesztünk össze a legjobban, hogy az én barátom, akivel pár hete jártam, nálunk aludt, az ő barátja, akivel 1 éve együtt volt, nem aludhatott nálunk. Szörnyű igazságtalanság :) Mondjuk ebbe a veszekedésbe anyut is bevontuk, azért volt ordítás rendesen :D

Egyébként sose veszekedtünk nagyon, csak apró kis dolgokon.

21/L

2013. febr. 19. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én 19 voltam, ő 15. Drogoztam nagyon keményen. Ő pedig a pofámba vágta a kegyetlen igazságot, persze én ezen iszonyúan kiakadtam. Akkoriban állandóan ez volt. Ha néha valahogy haza keveredtem, kitudja milyen állapotban, mindig veszekedések voltak. Persze így utólag, tisztán belátom, hogy mennyire jellemtelen és szar alak voltam. Szerencsére még éppen időben valahogy kikeveredtem ebből az "életből" és megbocsátott a családom.

23 L

2013. febr. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Talán amikor csak 1 számítógépünk volt azon, hogy épp ki üljön ott. Később beosztottuk, hogy x ideig ő x ideig én, akkor meg nem akart elmenni időben. Vagy mögöttem ült és nézte, mit írok, ezt most is utálom ha akárki is az előzményeimben kutakodik vagy a hátam mögött ül, akkor is ha süteményreceptet olvasok.

Elég kockák voltunk mindketten :)


Meg amikor még kb. 5 éves volt, én 10 körül voltam, kaptam egy pici pozsgásnövényt, sokáig nevelgettem, szépen nőtt, egy napon arra mentem haza az iskolából, hogy szétvágta a szárát. Akkor sokáig haragudtam rá, azóta is sajnálom azt a növényt, ha meglenne már pálma lenne belőle.

2013. márc. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!