Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki ő nekem? PL. : Ha én...

Ki ő nekem? PL. : Ha én vagyok Emma és az én a nagybátyám testvérének az unokaöccse a Bence akkor én ki vagyok neki?

Figyelt kérdés

2013. márc. 19. 19:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Vérrokonod? Ha nem akkor senkid.
2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lehetsz a testvére is! A nagybátyád testvére is a nagybátyád! Neki az unokahúga vagy. Az ő unokaöccse a testvéred! De ha egy másik irányba halad a vonal akkor pl lehet az unokatestvéred is, sőt! a kettő kózül valamelyik! De ezt te jobban tudod!
2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És főleg: hány éves a kapitány?
2013. márc. 19. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unoktestver...
2013. márc. 19. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

a nagybátyád az szülő testvére, vagy csak azért hívod így, mert nagynénéd férje?

előbbi esetben unokatesód a Bence (de akár tesód is lehet, mert nagybátyád testvére az a szülőd is...) utóbbi esetben nem hiszem, hogy van rá külön szó, nekem is van ilyen rokonom, de én a nevén hívom simán.

2013. márc. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!