Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Emma név tényleg olyan gyakori?

Emma név tényleg olyan gyakori?

Figyelt kérdés
Hány ilyen nevű lányt/asszonyt ismertek? Közeli ismerősötök? Hány éves?
2011. aug. 22. 22:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Csak egyet ismertem, de ő sajnos már nem él. Szóval szerintem nem gyakori név.

És szép név is :)

2011. aug. 22. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egyik munkatársam kétéves kislányát hívják Emmának.

Egy távoli ismerős van még.. Tehát szerintem sem gyakori. :)

2011. aug. 22. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem gyakori. És nagyon szép név, nekem nagyon tetszik!:)
2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem a második nevem az, de csak hivatalos iratokon használom. Nem ismerek senkit, akit így hívnának, pedig tanárként elég sok embert megismertem az elmúlt évek alatt, szóval szerintem nem gyakori.

33

2011. aug. 22. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
nekem kapásból van három: szomszé(17) nagybátyán nnővére(30) na meg osztálytársam(14) :D
2011. aug. 22. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nem gyakori név felénk sem.Egy gimis osztálytársamat hívták így,de már túl lenne a 60-on.Felénk mostanában kicsit felkapott név lett,szép név.A gazdája már meghalt több mint 10 éve,sajnos.
2011. aug. 22. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

egy emmát se ismerek,tehát szerintem nem gyakori név:)

amúgy szép név:)

2011. aug. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
A kislányunkat Emmának fogják hívni, és nem mintha visszavetne bármiben is, de azért zavar, hogy szinte folyton az a reakció erre, hogy milyen elcsépelt név, Dunát lehet rekeszteni mostanában az Emmákból. Hát nemtudom, szerintem nem. Egy kislányt ismerek, akinek a másik neve és egyet,akinek az első neve Emma. Egyik sem közeli ismerős. Az ilyen városi újságokban lévő anyakönyvi hírekben meg szinte sosem látom. Ezért érdekel, hogy másfelé hogy is van ez. Bár mondom, mi már két évvel ezelőtt eldöntöttük, hogy, ha lesz egy kislányunk, az Emma lesz. :) Köszönöm az eddigi válaszokat!
2011. aug. 22. 23:01
 9/13 anonim ***** válasza:
Talán a Jóbarátok óta felkapottabb, én is sokmindenkitől hallom, hogy tetszik nekik az a név, de nem ismerek senkit.
2011. aug. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ne foglalkozz a véleményekkel! Én a gyerekemnek inkább ritkább nevet adnék. Nem olyant, hogy Anna(minden második gyereknek az a neve), Barbara, Bettina(osztályban 3 is van). Emma szép is, és nem olyan gyakori! Tökéletes név! Szerintem...
2011. aug. 23. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!