Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A tesóm mostanában mindig...

A tesóm mostanában mindig elvisz néhány ruhátva szobámból (ameddig nem vagyok otthon). Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

az a baj, h amikor meg visszateszem a szekrényembe akk meg ki van akadva h az az "Ő" ruhája -.-" ....és persze próbálja meggyőzni anyát, de őszerencsére tudja h azokat a ruhákat maggmnak vettem ...

de a tesóm viselkedése akkor is idegesítő!!!

14/L



2013. ápr. 25. 21:49
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Tegyél egy kulcsot a szekrényedre és dugd el előle. Kérd meg anyukádat is, hogy segítsen távol tartani a hugodat a te cuccaidtól.
2013. ápr. 25. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Tegyél zárat a szekrényedre, de lehet tesód kleptomán, és nem is tud az egészről.
2013. ápr. 25. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Beszéld meg édesanyáddal, hogy megleckéztetitek.

Vedd el a kedvenc ruháit/játékait, és dugd el úgy 1-2 hétre. A legjobb, ha anyukádnál dugod el, ott úgysem keresné. Ebből biztosan tanulni fog.

2013. ápr. 25. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nővérem van

tudomásom szerint nincs semmilyen baja

anya nem engedi a lakatot/zárat :(

2013. ápr. 25. 21:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Zárd be a szobád ajtaját kulccsal.
2013. ápr. 25. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%
Miért nem engedi a zárat? Akkor meg a nővéredet kapnám el a helyében, de úgy igazán. Mondd meg anyukádnak, hogy elég, most már csináljon valamit.
2013. ápr. 26. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha kisebb lenne a testvéred úgy 11 akkor még megérteném h duzzog meg ilyenek. Na , de h te 14 vagy ő meg idősebb. Furcsa nővéred van.
2013. ápr. 27. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
82%
A viszketőpor régi nagy találmány. Néhány ruhádat (amit el szokott "kobozni") beszórnhatnád a bőrrel érintkező felületen, belülről.
2013. máj. 1. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szeretlek is meg nem is tudod igy van ez a szerelem engem mindig bolodá tesz ...

Szeretem szeretm őt ő a minden😁😁

2020. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!