Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Diplomaosztóra mit vehetnék a...

Diplomaosztóra mit vehetnék a bátyámnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A tesómnak nemsokára diplomaosztója lesz, és én nem tudom mit vehetnék neki. Gépészmérnökként fog végezni, szereti a motorokat, szeret bulizni. A diploma osztó után 1 héttel költözik ki Németországba mert ott kapott állást. 22 éves. Ékszereket nem szereti. Minden válaszolónak megy a zöld kéz!

18/L


2013. jún. 11. 13:27
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Fényképalbum rólatok?

Diplomás plüssállat (ez az én nagy kedvencem)

Könyv?

2013. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Minőségi alkohol, amit szeret.

Esetleg pénz, hogy előbb összejöjjön saját motorra. Németországban is biztos fog keresni persze, de annyival előbb lehetne neki.

Fényképek magatokról, hogy legyen mi után vágyakozni Németországban, akár régebbi képek is, amin kicsik vagytok, ha szoros a kapcsolatotok.


A legfontosabb egyébként az lesz, hogy ott legyél a diplomaosztón, erre fog a legtovább emlékezni, hogy milyen jó kis családi esemény volt. :)

2013. jún. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mennyi pénzed van rá?


Én valami apróságot vennék tárgyilag, valami személyeset, ezt te tudod.


Emellett pedig élményeket szeretek ajándékozni.

Ha belefér, akkor gokart belépőt (aztán majd elvisz téged meg a barátait :), bobozásra utalványt, Feldobox-ból valami kaland/hobbi/energia csomagot ( [link] 10-16.000 ft közöttiek), motoros bemutatóra belépőt, lasertag/softball/stb. utalványt, autós/motoros vezetésre kupon (ahol pl. ralliznak vagy drága autókat lehet kipróbálni, vannak ilyen események), esetleg a horrorházba vagy a pánikszobába belépő, vagy kiépítetlen barlangtúrára (normál kúszós-mászós többórás barlangászás csapatosan).

2013. jún. 11. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Saját motorja van, meg minden felszerelés hozzá. Az albumon én is gondolkoztam, mert van egy csomó közös gépünk, szülők, rokonok. Az egy jó ötlet. Már egyszer ki találtam egy jó ajándékot Motor Gp Csehországba augusztus 23-25-ig, még jó is lett volna mert 24.-én van a szülinapja is. De 3 hete haza jött, hogy megrendelte kettőnknek a jegyet. Így ez az ötlet felejtős. Pénzt azért nem szeretnék adni neki, mert nem fogadná el. Egyedi bukósisak készíttetése, az jó ötlet szerintetek?
2013. jún. 11. 14:30
 5/10 A kérdező kommentje:
Ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2013. jún. 11. 14:33
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyon jó lenne az egyedi bukósisak, tuti örülne neki :)
2013. jún. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
43%
Német szótár
2013. jún. 11. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

OFF: Egy diplomás gépészmérnöknek, aki Németországban kapott állást, biztos sok szüksége van egy német szótárra...


ON: A bukósisak nagyon jó ötlet kérdező, és én is valami minőségi italt javasoltam volna még, vagy vásárlási utalványt ruha vagy műszaki üzletbe (attól függ, szeret-e divatosan öltözni, ha nem, akkor marad a műszakis).

2013. jún. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Igen, szeret divatosan öltözködni. :) Német szótárra nincs szüksége mert anyanyelvi szinten beszéli a németet. Ha szerintetek is jó ötlet a bukósisak akkor, utána járok, hogy hol lehet csináltatni. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat, nagyon sok jó ötletet mondtatok, de ha még valakinek valami eszébe jut nyugodtan írja meg. Ment mindenkinek a zöld kéz! :)
2013. jún. 11. 16:03
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Gravíroztatni valamibe, amit szeret és használna.

PL toll... lehet sablonosnak hangzik, de szerintem személyes ajándék és eszébe jutnál róla, ha messzebb vagy is. Vagy bicska nyelébe, ha azokat szereti, vagy öngyújtóra... ha többet szánsz rá: óra hátlapjára...

2013. jún. 11. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!