Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Van valami ésszerű oka ennek...

Van valami ésszerű oka ennek a viselkedésnek?

Figyelt kérdés

Öcsém mostanában elkezdett úgy viselkedni, mint ezelőtt soha. Akármit csinálok, ő azt nem tudja szó nélkül hagyni. Például egyik nap kölcsönadtam neki valamit, de az még 1 hétre rá sem került vissza hozzám, akárhogy is kértem. Hát én fogtam magam és visszakommunizáltam. Ő meg csak trágár szavakat vágott hozzám, holott én normálisan beszéltem vele. De az is sokszor előfordult, hogy teljesen semmis dolgok miatt sértődött meg rám.

(én 21 vagyok, ő meg 19)


2013. jún. 27. 01:55
 1/1 anonim válasza:

Én arra gondoltam h valami komolyabb problémája van amiről még nem beszélt senkinek. Szerintem ez lehet talán az oka.

Szerintem kérdezd meg h az utobbi időben nem történt-e valami ami miatt ilyen (persze ezt kérdést fogalmazd meg ugy hogy ne legyen sértő stb.) Ha nem is elsöre de ki fog derülni miért viselkedik igy.

2013. jún. 27. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!