Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy lehet ilyen "nővérem"?

Hogy lehet ilyen "nővérem"?

Figyelt kérdés
Egy hónapja 18 éves, de 36 éves pasija van. Tiszta ideg volt ma is, mint mindig. Mivel két évvel idősebb, az hiszi ő a főnök. Ezt a két kistestvérem elfogadja. Tulajdonképpen mindent velük csináltat meg. És állandóan üvöltözik velük. Én úgy utálom, mint a sz@rt. Persze ő anyuci szeme fénye, aki nem csinál semmi rosszat. Mindig azt mondja nekem, hogy nem értek az infóhoz, és hülye vagyok hozzá.(Amit megjegyzek eggyáltalán nem igaz.) Ma egy kicsit elegem lett belőle, és visszaszóltam neki. Le r*b@ncoztam a 36 éves pasija miatt. Erre nekem támad mint valami őrült. Ő azt hiszi, hogy nagyon erős, mert jár futni, és karatézott egy évig. Le se tudott nyommni, tiszta gyenge a csaj. Most a család annyira nagyra tartja, mert 4-ese lett az angol érettségi. Muterom 4-kor jön meg. Gondolom elvesz a gépemet, meg elmond mindennek. Az én elmondásomra nem is kíváncsi.

2013. júl. 4. 13:21
 1/6 anonim válasza:
Ülj le a nővéreddel beszélni! Próbáld elfogadni a helyzetet, egyezzetek meg. Azért vér szerint mégis a tesód. :) Hátha idővel megenyhültök.
2013. júl. 4. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Bár ilyen egyszerű lenne. De egyszerűen nem lehet vele beszélni.
2013. júl. 4. 13:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Tán ne szólj bele abba hogy kivel kufircol. Ez legyen az ő gondja, meg esetleg a szüleidé, és máris kevesebb lenne a feszkó.
2013. júl. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Ezt az ideg hozta ki belőlem. Különben is, ha nem lenne igazam, akkor nem lett vona ideges ettől.
2013. júl. 4. 13:33
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyikőtök sem jobb, mint a másik.
2013. júl. 4. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 LMG-036 válasza:
Én azt javasolnám hogy, zárd be magad körül a világot 1-2 órára és jobb lesz, már mint neked, nővérednek nem tudom.
2013. júl. 19. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!