Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Félek hogy a nővérem prostituá...

Félek hogy a nővérem prostituált. Hogyan tudom finoman felvezetni a témát, és esetleg segíteni a helyzeten?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok,a nővérem 19.Minden egy évvel ezelőtt kezdődött,eldöntötte hogy pszichiáter szeretne lenni,és a Semmelweis egyetemre menni.Nagyon kicsit szobája volt akkoriban,úgyhogy elhatározta hogy nyáron dolgozni fog és összenyitja az övét a vendégszobával és szépen felújítja,hogy kellemesebb légköre legyen a tanuláshoz.Ez meg is történt,de nem csak a szoba lett nagyobb hanem minimum 600.000 forint értékű bútor,két új ablak,LCD TV,Apple számítógép és egyéb nagyon drága holmik is kerültek bele.Én,anyuék és a bátyám kérdeztük tőle hogy ez hogy van mert azért 2 hónap alatt ennyit keresni nem lehet,de sosem adott egyenes választ,és nem is lett tovább faggatva.Most (2 hete) vett egy lakást,elmondása szerint 6 millió forintért amit kölcsönkért egy "barátnőjétől".Ez két helyen is sántít,ugyanis két legjobb barátnője van de egyiknek sincs ennyi pénze,ez 100%.A másik a lakás ára.Én bevallom őszintén amikor először vitt minket oda rögtön sejtettem hogy ez a lakás jóval drágább mint amit mondott.Új építésű társasházban van,van egy nagy nappali,egy tágas konyha,külön WC és fürdőszoba,egy nagyobb hálószoba kis gardrób szobával,egy picit kisebb háló és egy hatalmas terasz.Kíváncsiságból ingatlan.hu-n utánanéztem és egy pontosan ugyanolyan lakás pont ugyanabban a társasházban 26.4 millióért van meghirdetve.És akkor a bútort még nem is számolom.Nyáron pedig meg akarja venni álmai autóját egy BMW-t ami ha jól tudom 10 millió.Én őszintén mondom nem sajnálok tőle semmit mert nagyon szeretem,és megérdemli,de hogy ez a sok pénz nem legális munkából van abban biztos vagyok,és féltem a nővéremet.Az egyik legjobb barátnője a párjával fog a kisebb hálóba beköltözni,vele is beszéltem hogy szerinte mennyibe került ez a ház és neki is gyanús a 6 milliós ár.A család is nagyon aggódik,de nem mernek faggatózni mert félnek hogy akkor a nővérem megszakítja velünk a kapcsolatot.Én viszont úgy érzem,hogy muszáj ezt megbeszélnie legalább velem,ha másért nem is csak hogy könnyítsen a lelkén.Én nem ítélném el bármibe is keveredett.A prostituált azért jutott eszembe mert nagyon feltűnően szép az arca,magas és csinos,olyan mint egy modell,és biztos sok férfi tartana rá "igényt".Mihez tudok kezdeni egy ilyen helyzettel?

2013. máj. 23. 22:45
1 2 3 4 5 6
 1/59 anonim ***** válasza:
86%
Érett és okos vagy. Beszélj vele.
2013. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/59 anonim ***** válasza:
27%
okos lány a nővéred,csak tudnia kell mikor kell kiugrani a szakmából nehogy bent ragadjon
2013. máj. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/59 anonim ***** válasza:
60%
Nem kell feltétlenül prostinak lennie, akár egy gazdag palit is összeszedhetett akit még nem mutatott be nektek.
2013. máj. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/59 A kérdező kommentje:
Pont ettől félek hogy bent ragad.Egy probléma van a beszélgetéssel,nem tudom hogyan kellene felvezetnem.Mégsem állhatok oda hozzá azzal hogy "Ne haragudj,de véletlen nem vagy prostituált?".
2013. máj. 23. 22:52
 5/59 A kérdező kommentje:
Van fiúja,de ő nem gazdag és biztos nem dolgozik olyan jó munkahelyen hogy ilyeneket vegyen,csak 18 éves.
2013. máj. 23. 22:53
 6/59 anonim ***** válasza:
95%
Pont ez az, hogy ne úgy állj elé, hogy prostituált-e. Menjetek el egyet bulizni, vagy csak menj át hozzá, aludj ott hétvégén, mond meg neki, hogy olyan jó lenne beszélgetni egy nagyot. És ha már beszélgettek, elvagytok akkor kérdezz rá, hogy most komolyan miből van ennyi pénze (de szinte játékosan, cinkosan, hogy ez a kettőtök titka lesz). Ha csak köntörfalaz, egyértelműen hazudik, mond meg neki, hogy azért nem vagy hülye, tudod, hogy mennyibe kerül ez a lakás és amúgy sem ad ennyi idős barátnő snekinek csak úgy 6 millió forintot kölcsön. Te sem vagy hülye és a szüleid sem, de mondja el neked, mert kíváncsi vagy és senkinek nem fogod elmondani. Lehet, hogy tényleg nem ez van a dologban, de hogy nem legális az is biztos.
2013. máj. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/59 anonim ***** válasza:
100%
Azt is megmondhatod, hogy aggódsz érte, csak azért szeretnéd tudni, mert már mindenre gondolsz, jobb ha tisztán látsz.
2013. máj. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/59 anonim ***** válasza:
31%
Prostitúcióval össze lehet szedni ennyi pénzt 1 év alatt???
2013. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/59 anonim ***** válasza:
89%

Olyan gazdag pasast összeszedni 19 évesen, aki csak úgy hozzávág egy 20M-s lakást nem lehet egyszerű összeszedni. No meg autó...


Mennyi idő alatt szedte ezt össze szerinted? Így egy év alatt prostiként is necces összekapni ennyi pénzt (ha így kívülállóként átgondolom mekkora tarifákkal dolgoznak és kb. mekkora forgalommal - még úgy is, ha nem kell leadnia valamennyit védelemre). De egy ilyen munkakört abból is fel lehet ismerni, hogy mikor, mennyit és hol van.

Én inkább arra tippelnék hogy árul valamit, ha érted mire gondolok.


Csak tőle tudod megkérdezni, mást nem nagyon.

2013. máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/59 anonim ***** válasza:
100%
Mond neki hogy hallgasson végig és ne haragudjon rád de hogy ha nyárra összejön neki még az autó is akkor az összesen 20 milla még ha igazat is mondott a lakásról amennyit általában más egy fél vagy egy egész élet alatt keres meg, és ha ezt a pénzt kunyizta az ismerőseitől nagy baj lehet belőle ha vissza kell majd fizetni. Ha meg a testéből szeretne megélni mond el neki hogy te megérted de vigyázzon magára. Ha nem akar válaszolni vagy elkezdene veszekedni akkor hagyd inkább ne menj bele a vitába hadd gondolkozzon. Annyit megtehetsz hogy megnézed a "társkereső" oldalakat ismered a tesódat felismered még ha ki is van takarva az arca és ha még tagadja továbbra is mondhatod neki ha akarod hogy hol láttad és milyen néven.
2013. máj. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!