Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, hogy hagyjon már...

Mit tegyek, hogy hagyjon már engem békén a testvérem?

Figyelt kérdés
Mindig bánt. A bántás alatt veszekedést,csúfolódást,verést értek. Úgy érzem,hogy útáll de nem tudom miért mert én semmi rosszat nem teszek neki. Néha már azon gondolkozom,hogy öngyilkos leszek mert én már nem bírom ez,hogy minden nap sírok mert mindig bánt
2013. júl. 16. 14:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok ?
2013. júl. 16. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Am ha bánt, és Te nem tudod magad megvédeni: tudom h nemszép dolog meg "dedós" árulkodni, de sztem fordulj a szüleidhez segítségért.(:
2013. júl. 16. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Én 13 vagyok ő 15.

De a szüleim se segítenek mert azt mondják,hogy mindig én kezdem a veszekedéseket,pedig én nem is szólok hozzá semmit,meg ha elmegyek mellette akkor meg megüt meg csúfol.

2013. júl. 17. 15:45
 4/6 anonim ***** válasza:
előző vagyok. akkor meg hagyd rá vagy üsd vissza. velem is volt régebben hasonló. tudom, nehéz eset.:(
2013. júl. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

valahogy csak düllőre juttok.

régen ugyan ez volt velem meg nővéremmel ő 6 évvel idősebb nálam, folyton civakodtunk, utáltam.

12 éves koromba kiköltözött Angliába azóta visszasírom, most 17 vagyok

2013. júl. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nekem unokatesóm csinálja ugyanezt.

Sajnos nem nagyon tudom leállítani , de az az egy előnyöm van , hogy idősebb vagyok nála, kötözködök vele , és piszkálom rendesen , sajnos ez még nem hozott sikert , de amint fog szólók .

2013. júl. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!