Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ezek után is segítenétek a...

Ezek után is segítenétek a testvéreteken?

Figyelt kérdés

Csak mi vagyunk egymásnak én és a nővérem aki egy évvel idösebb nálam. Minden rendben volt ez év elejéig, amikor is elhagyta a férjét és összeköltözött az új barátjával.

Most 5hónnapos terhes, nem tud dolgozni pénzük nincs. Sajnos a fiú nem dolgozik, csak kifogások vannak (roma és csak 6osztályt végzett) és ő dolgozna csak senki nem alkalmazza.

A gond: sokat segítettünk nekik, a férjem még munkát is adott volna a fiúnak, de ő 80ezerért nem dolgozik.

A héten meglopott minket a fiú (180ezer ft-os telefont), a nővérem azt mondja nem tudott róla és nem is hiszi el hogy a pasija tette (de van rá bízonyiték). szóval 2napig nem jött, most meg hívott hogy nem adnék e neki pénzt? A férjem azt mondta semmit nem adhatok, és hát én nem akarom becsapni, hazudni a férjemnek. Két gyerekünk van én nem dolgozok (nagyon jól keres). De rossz érzés, hogy mi étterembe járunk, bármit megvehetünk, a testvérem meg éhezik. DE, mégis a fiúja mellé áll, aki meglop minket, nem dolgozik (mert nekem van pénzem, nem hagyom az egyetlen testvérem bajban).

Talán kicsit össze vissza írtam, remélem érthető voltam.

A véleményeteket és a tanácsokat is nagyon köszönöm


2013. júl. 20. 22:30
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
14%
EGY TESTVÉR MINDIG TESTVÉR! És ne a pénz vezessen!
2013. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim válasza:
69%
ezt a paroddal es a novereddel ill. a pasijaval EGYUTT beszeljetek meg
2013. júl. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim válasza:
33%
de 1 egyes egyebkent jol mondja
2013. júl. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
A fiú tagad, a nővérem nem szól semmit csak a vállát rágátja és azt mondja -én nem tudom, a férjem sokat megtett értük. Jól keres, de van 2 gyerekünk és én sem dolgozok (9hónapos a lányunk), ez a fiú meg tölünk lop, mi etettjük hónapok óta.
2013. júl. 20. 22:36
 5/23 anonim válasza:
16%
1-es vagyok. Megkell közösen beszélnetek, de nem a testvéredre kell haragudni.
2013. júl. 20. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim válasza:
36%

2es vagyok

beszeljetek meg

2013. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 intrepid ***** válasza:
100%
A nővérednek mondd meg, hogy n e k i! mindig ott van étel nálatok, de az ingyenélő, tolvaj párja be nem teheti a lábát hozzátok. Testvért meglopni, arra nincs mentség. A nővéred mit gondol arról, hogy a kanja hazament pénzzel, honnan lett neki? Ti meg keresitek a telefont. Nem találta meg az összefüggést? Te pedig: kockáztatnád a házasságodat azért, hogy segítsél a nemnormális nővéreden? Ha megtudja a férjed, hogy hazudozol, becsapod őt, oda a bizalom, vagy ő is elkezd hazudni neked, vagy ezután egy szavadat sem fogja elhinni.
2013. júl. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
100%

Irasd rá mindened majd tedd tönkre a családod és a saját lelki nyugalmad veszélyeztesd! Megéri!!!


Én be sem engedném, telefont nem venném fel emailokat tiltanám aki egyszer meglop legközelebb is meg fog.


Hogyha hagyod magad akkor rátok fognak szokni, persze büdös a munka neki 80 ropiért. Akkor menjen lopjon telefont mástól!

Hogyha beengeded és adsz neki pénzt akkor számolj vele ,hogy a férjed és a gyerekeidet is elveszíted.

Neked kell dönt ,hogy mi a fontosabb.

2013. júl. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Igen, valahogy így gondolom én is. A baj csak az hogy belebetegedek abba hogy a nővéremnek így kell élnie. Arra gondolok, hogy most van rám a legnagyobb szüksége, én meg elhagyom a bajba, de a fiú meg ezt használja ki.....
2013. júl. 20. 22:47
 10/23 anonim ***** válasza:
96%

A nővéred hozott egy sajnálatos döntést. Amit most átélsz csak a kezdet.

Nem segítenék neki. (Személy szerint minden kapcsolatot megszakítanék vele.)

2013. júl. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!