Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Származott már abból bármilyen...

Származott már abból bármilyen hátrányotok, hogy a családban kistesók vagytok? Ezek a kisebb rossz élmények átmehetnek felnőttkorra is?

Figyelt kérdés

2013. aug. 11. 20:49
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én vagyok a legfiatalabb 3 idősebb testvérrel. Semmi bajom nem lett, és egészen normális felnőtt lett belőlem. Kisebb rossz élményeken mit értesz? Ha egy-egy apróbb csínyre vagy szivatásra, akkor is az a válaszom, hogy semmi bajom nem lett tőlük :)
2013. aug. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen. El lettem kényeztetve kamaszkoromig, és akkor jöttek rá, hogy próbálni kéne megnevelni. (Félre ne érts, kitűnő tanuló voltam, nem jártam kocsmába, csak szimplán megszoktam, hogy azt teszek amit akarok.) Csak hát szinte felnőttként már megvan a kialakult személyiséged amin nehezen lehet változtatni. Most is iszom még a levét, hogy nem fogtak anno szigorúbban, felnőtt fejjel nehezebb megtanulni pl. a másokhoz való alkalmazkodást, vagy hogy más embereknek is beleszólása van az életedbe.
2013. aug. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
100%
Nekem már volt hátrányom igaz én a középső vagyok a tesóim közül... mindig vagy a kisebbnek volt igaza vagy a nagyobbnak de most már megbékéltem a helyzettel és örülök hogy van két ilyen tesóm..:)
2013. aug. 12. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!