Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek, beleszerettem a...

Mit tegyek, beleszerettem a párom bátyjába? Ez a szerelem egyenlőre plátói, de baj lesz belőle ha kiderűl.

Figyelt kérdés
2013. aug. 25. 11:49
 1/8 anonim ***** válasza:
59%
Nagyon gyorsan szeress ki belőle. Régebben én is "beleszerettem" már az exeim bátyjába/ öccsébe. Még jó, hogy nem árultam el nekik. Kell az Neked, hogy évekkel később Rajtad poénkodjanak a családi összejöveteleken? Nálunk volt amúgy ilyen a családban, de később mind "családi m*urvaként" emlékeztek a hölgyre. Ne kezdj a párod bátyjával!!! Végső soron Neked lesz rossz.
2013. aug. 25. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Tisztázd magadban, hogy valóban mélyek-e az érzéseid.

Van-e jele, hogy viszonozná.

Szereted-e még a párodat?

Megéri-e, hogy feldúlt a vele való kapcsolatodat?

Megéri-e, hogy feldúld a család élettét, hogy örökre megmérgezd a két testvér kapcsolatát?


Vajon megéri-e, hogy kimutatod a vonzódásodat, de ő elutasít, és lenéz, mert elárultad a testvérét?


Én törölném a lelkemből, s addig kerülném a vele való találkozást, míg el nem múlik ez az érzés. Az is lehet, hogy az elérhetetlen vonz benne, s ha megkapnád, rájönnél, hogy mégis csak a párodat szereted.

De addigra már mindent tönkretettél volna. visszavonhatatlanul.

2013. aug. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval. Először tisztázni kell, hogy ez tényleg szerelem-e, nem egyszerűen csak nagyon kedveled az illetőt különböző okokból.


Mindenesetre addig, ameddig a pároddal vagy (az illető öccsével), semmiképpen sem mutasd ki.


Ha már nem szereted a párod, akkor inkább szakítsatok, aztán kiderül. De ez így szemétség a pároddal szemben is.

2013. aug. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az előzőeknek tökéletesen igaza van. Gyorsan verd ki a fejedből. A párjaink barátai, testvérei és rokonai TABU-k!

Magadból is hülyét csinálsz és az ők kapcsolatukat is megmérgzed. Ne tedd.

2013. aug. 25. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem akarlak bátorítani , a bátyám barátnője lett az öcse (nekem ő is a bátyám mert a legkisebb vagyok ) felesége.

A szüleim ezek után meg utaltak a lányt, sokáig nem jöhetett hozzánk.

A ket testvérem között hamar helyre állt a béke, mert a legidősebb bátyám nagyon jó ember. Egy fiúk született aki most 11 éves , tavaly elváltak .

2013. aug. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
72%

Azután szeress bele azt apjukba is,

és a végén ne hagyd ki a Bodri kutyát se...

2013. aug. 25. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
mondd el a barátodnak. lehet, hogy majd segít neked becserkészni :P végülis ő ismeri a tesóját..
2013. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

[link]

Szerintem gondolkozz el ezen!

2013. szept. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!