Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Hogyan tovább? beleszerettem...

Szeretlekoliver kérdése:

Hogyan tovább? beleszerettem a legjobb fiúbarátomba. Segítség!

Figyelt kérdés

3év legjobb barátság után beleszerettem a legjobb fiùbarátomba.Kivül ,belül tökéletes...és voltak jelek melyből ùgy tűnt ő is többet érez (ölelések,hajnalig tartò beszélgetések,találkozások ,barátokkal közös filmezések összebùjás,kézfogások, simogatás..)nem bírtam tovább elmondtam hogy én többet érzek mint barátság...visszautasított azt mondta ő csak barátként tekint rám,és ő érezte hogy én többet érzek..de ugyanolyan jò barátunk maradunk mint eddig ez semmit se változtat..fontos vagyok neki,nem akar elveszíteni,de nincs esélyem nála..a szívemet törte össze..de nem tudok haragudni rá mert imádom még mindig a legfontosabb ember az életemben.. :)

Azòta teljesen más minden..igaz beszélünk találkoztunk is de ezt a témát mindketten kerüljük...de nagyon megváltozott a viselkedése..néha még reménykedem hogy egyszer majd ő is másként néz rám...de azòta szenvedek ha nem tudok ròla semmit megőrülök de ha meg ír vagy találkozunk akkor meg szenvedek mellette mert már nem olyan mint régen...annyira megbántam hogy elmondtam neki hogy szeretem...mit csináljak?segítsetek?reménykedjek,várjak?nem tudom elengedni és tùllépni... 18/L



2013. aug. 19. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Mást nem tudsz most tenni, mint várni... Mennyi idő telt el azóta , hog yelmondtad neki?
2013. aug. 19. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Szia!

jajj, ez nehéz kérdés :(

Én azt csinálnám a helyedben, hogy most egy kis ideig "hagynám" a dolgot. Had gondolja át ő is, és tisztázza saját magában az érzéseket, te pedig próbáld meg úgy felfogni, hogy ha tényleg olyan fontos ember az életedben, akkor így kell elfogadnod őt és a helyzetet, hogy barátként szereted, kívülről szereted.

És elfogadod, hogy igaz, a ti kapcsolatotokból nem lehet komoly, szerelmi kapcsolat (ha ő nem akarja), viszont megmarad ez a nagyon erős barátság.

Azt, hogy elmondtad neki, ne bánd, visszacsinálni már úgysem tudod,és legalább ő is tisztában van a helyzettel.

Nem tudok sajnos mást tanácsolni. Én is voltam hasonló helyzetben, igaz mi nem barátok, csak lakótársak vagyunk, de megszerettem, viszont nagy hülyeséget csináltam, amivel a tudomására hoztam az érzelmeimet, és ezzel elrontottam mindent, már nem lesz sosem olyan, a kapcsolatunk, mint régen :(

2013. aug. 19. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Szerintem ne kergess hiú ábrándokat... 3 éven keresztül a legjobb barátok voltatok, tehát ő is ismer téged kívülről-belülről. Hidd el, ha lenne nála esélyed, már lépett volna. Ő egyáltalán nem vonzódik hozzád.

2013. aug. 19. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1hònapja mondtam el neki.

NAGYON KÖSZÖNÖM A VÀLASZOKAT!! :)

sokat segítenek! :)

2013. aug. 19. 23:46
 5/5 anonim ***** válasza:
felteszem Oliver az illeto?
2013. aug. 20. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!