Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Ki mennyire össze tartó...

Ki mennyire össze tartó család testvéretekkel mennyire tartjátok a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

2013. szept. 16. 15:36
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Kb semennyire.4 testvérem van, egyel napi szinten beszélek a többivel semmenyit.ugyhogy nekem relative van egy testvérem.
2013. szept. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
A húgommal kb napi szinten beszélek, de a bátyám és nővérem szinte soha nem keres. Ha én nem keresem őket, ők sza*nak rám..
2013. szept. 16. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mindig összejön a család szülinapok, névnapok, ünnepek alkalmával, hárman vagyunk testvérek, plusz a szülők, nagyszülőkkel is együtt voltunk míg éltek.
2013. szept. 16. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mi hárman vagyunk lánytesók (28, 33, 35 évesek), mindannyian családosok, mi is és a gyerekek is igénylik a rendszeres találkozást. Legyen az jó esetben heti 1, rossz esetben havi 1. 8 unokatestvérünk van, ebből 2-vel tartjuk igazán a kapcsolatot, ők családi összejövetelekre is szoktak jönni.
2013. szept. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
egy édes testvérem és egy fél tesóm van. édes testvéremmel akkor tartom ha én keresem amúgy ő nem keres engem. a féltesómmal egyáltalán nem tartom a kapcsolatot. unokatestvéreim 5 van velük akkor beszélek ha én megkeresem őket. ők nem szoktak. nekünk nagyon nem összetartó a család. sőt ahol lehet a másik alá vágnak. :(
2013. szept. 16. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos nem annyira, amennyire szeretném. Mindig elég nagy űr volt köztünk, 6 év korkülömbség, ő fiú, én lány, elg más életsítlussal és mentalitással( főleg fiatalabb korunkban, ő teológiára járt, én meg lázadó, bulizós rockercsaj voltam, sehogyse tudtunk kijönni)

Persze azóta felnőttünk, én is lenyugodtam, de valahogy megmaradt köztünk egy kis távolságtartás. Most meg nemrég úgymond a főnököm lett, azóta méginkább nem tudom magam elengedni mellette, nem igazi testvéri viszony, inkább mindig próbálom bizonyítani, hogy jól tette, hogy felvett.

2013. szept. 16. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két fél tesóm van, mindkettő lány. A nagyobbiknak (6 év a korkülönbség) én vagyok a bizalmasa, minden nap találkozunk, de ha nem, akkor legalább beszélünk. 14 éves. A kisebbik, apukám részéről a tesóm (16 év a korkülönbség), vele csak nagyon ritkán találkozok. 5 éves.
2013. szept. 16. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
4 tesóm van. Én még a szüleimmel élek, testvéreim már nem. Az egyik testvéremmel kb. havonta, 2 havonta beszélek telefonon, a többivel egyáltalán nem. Találkozni karácsonykor, meg nyáron a szülők születésnapján szoktunk, máskor nem. Nem utáljuk egymást, nincsen semmi gond, egyszerűen nem tartjuk a kapcsolatot. Nagy köztünk a távolság, korkülönbség sem kicsi, nem tudnánk miről beszélni naponta telefonon. Nekem így tök jó, nem igényelnék többet.
2013. szept. 16. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:
47%
Nekem nincsenek testvéreim, csak unokatestvéreim. Tartom velük a kapcsolatot, ah a szüleink is egymással. Hetente többször telefonálunk egymásnak, és úgy 2 hetente meg is látogatjuk egymást, ki, h ér rá a dolgától. :) A távolabbi rokonaimmal is tartjuk a kapcsolatot. Néhánnyal minden nap beszélünk, de vannak olyanok is akikkel meg egyáltalán nem tartjuk. A családomban, ha ne adj Isten történik vlm, akk mindjárt egymás segítségére sietünk és amit tudunk segítünk. Bár én vajdasági vagyok és nálunk össze tartanak az emberek, kivéve Bácskán. Ott széthúznak a családok.
2013. szept. 18. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

2 battyam van 20 es 18 .20 eves honaponta jon haza az egyetemrol mert messze van es7 ente beszelunk telon,facen.

a 18 meg 7 ente haza jon es keveset beszelunk mert un engem stb. Ha ithon van akkor csak akkor beszel velem ha elmegy a net ,de a nagyobb megad minden lehetoseget h velem beszeljen

2013. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!