Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy viselkedjek vele ezek...

Hogy viselkedjek vele ezek után? Megcsókolt a mostohatestvérem

Figyelt kérdés

Csak 3 hónapja költöztem anyával hozzájuk,de régóta ismerem,mert most,gimiben is osztálytársam és ált. Suliban is az volt.Akkor utáltuk egymást,mert már akkor is ő volt a "menő srác",aki mindenkinek beszól,a lányok oda meg vissza vannak tőle és engem különösen utált.

8.-ban jobb lett a kapcsolatunk és eléggé megszerettem,de tudtam,hogy nem kehetne vele semmi,mert nem az olyan lányokkal kavart,mint én,egyszerűen csak jóban voltunk.

Másfél év szenvedés meg sírás után túljutottam rajta és kiderült,hogy anya összejött az apjával.

Először fura volt nagyon a dolog,de már jobb.

Folyton hülyéskedünk,olyan,mintha tényleg a testvérem lenne.De néha túlzásba viszi...

Voltak jelek,hogy ha pl. medencéztünk,akkor látványosan megnézett,kétértelmű dolgokat mondott,olyan volt néha,mintha mindenkire féltékeny lenne,ha elment a belvárosba szórakozni a barátnőimmel,ő is ott volt és úgy jött velem mindenhova,mint egy testőr.

Nem vettem komolyan,mert folyamatosan voltak csajok az életében és már nem érdekelt úgy,mint régen.

De tegnap megcsókolt és nem tudom,hogy ezt hogyan kezeljem most.Beszéljek vele vagy csináljak úgy,mintha nem történt volna semmi?

Mit tegyek?!


15L



2013. aug. 27. 13:39
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Ne foglalkozz vele. Ha mégegyszer megakarna csókolni stb akkor meg tisztázd vele.
2013. aug. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
szerintem beszélj vele hogy ezt nem kéne csinálnia.mégis csak a műtesód nem?elég hülyén jönne le ez a dolog szerintem
2013. aug. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
85%
Légy óvatos, lehet, hogy csak játszik veled.
2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Ez a történet úgy fest mintha az egyik tinimagazin aktuális számából másoltad volna ki.
2013. aug. 27. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
41%
15 évesen szólj anyukádnak!!! Ha ő nem rendszabályozza meg, akkor bármilyen másik felnőtt rokonnak a családból. Teljesen felesleges megvárni, amíg erőszakoskodni kezd veled.
2013. aug. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem veszem komolyan,mert tudom,hogy milyen.

Ezt nem anyával beszélném meg,mert ilyeneket nem annyira mondok el neki.Nem is akarok senkit belevonni a családból,mert nem szeretném,hogy azt érezze,nem tudok megoldani semmit egyedül.

Két legjobb barátnőm van,de nekik sem mondhatom el,mert az egyikőjüket elégge kihasználta,azóta ő utálja,a másik meg nagyon pletykás.

Szóval ezt egyedül kéne megoldanom.

2013. aug. 27. 14:00
 7/9 anonim ***** válasza:
79%
Keverj le neki egyet!
2013. aug. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
86%

:)

Volt egy 1 evig tarto "nyilt titok" kapcsolatom a mostoha battyammal...

Szerelmes nem voltam de jo volt!

Azota mind a kettonknek csaladja van, eltelt 10 ev... Joban vagyunk, o jatszik az en Fiammal en az ovevel, parommal elbeszelgetnek, es nekem sincs bajom a felesegevel...



A poen hogy mai napig egy hazban elunk... A mi hazunk epul, iden sikerul mar bekoltozni ok meg bedoltek a hitellel 3 eve es visszajottek az apja hazaba...

2013. aug. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
59%
Figyelj ha érzel valamit iránta akkor beszéljétek meg hogy lehet e. Ha nem akkor ha még egyszer csinálja állítsd le.
2014. márc. 9. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!