Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Csak engem üt a bátyám rendsze...

Csak engem üt a bátyám rendszeresen? A múltkor el törte a kezem meg már az orrom is el törte már.

Figyelt kérdés

2013. okt. 12. 18:37
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%
Hogyan lehet véletlenül kétszer is csontodat törni???
2013. okt. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Én ismerek olyan embert, aki ugyanezt csinálta a testvérével. Az ilyen a zárt osztályon végzi, ne aggódj. Csak kérdés, hogy mikor. Amúgy a szüleid vakok? Nem látják, mi folyik itt? Vagy értelmileg sérültek, hogy ezt nem veszik észre?
2013. okt. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 A kérdező kommentje:

Nem volt véletlen de a szüleimnek azt mondta hogy az volt ők meg el is hitték..ezért inkább nem is mondok nekik semmit.

De a bátyámon kinézetére is látszik hogy nem százas..

2013. okt. 12. 21:06
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha a szüleid nem hisznek neked akkor keresd fel az iskolában a gyerekvédelmist. Az hinni fog neked ne félj. Az, hogy a szüleid vaknak tetetik magukat nem megoldás. Az, hogy a testvérek verekednek az előfordul, de a csontját törni valakinek ahhoz már komoly erővel kell bántani a másikat ami már nem egy testvéri civakodás szintje.
2013. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
100%
Ne tégy semmit, várd meg amig kinyir. Véletlenül, persze
2013. okt. 12. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:

8: De ez nem tiszta. Ha 8 napon túl gyógyuló sérülést okozott Neked, akkor az orvos be kell jelentse. Ő mit mondott, mit felelt, amikor megtudta, hogy honnét ered a sérülésed?... Neki hivatalból jelentenie kellett volna.

Hányszor kötöttél ki dokinál emiatt? És a tanárok mit reagáltak?

2013. okt. 13. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 weapon válasza:
hány éves vagy,ha kérdezhetem és ő mennyi? figyelj, ha azért szeretitek egymást valamennyire, próbálj hatni rá, hogy komolyra fordítod a dolgot, de tudod a gyermekvédelmisek sem sokszor segítenek,hanem csak drasztikus megoldást találnak, aminek lehetnek következményei, pl. biztos felelőségre vonják a szülőket, a bátyádat 100% megnézi piszichiáter, téged is, rendörségi, illetve gyám ügyet is csinálhatnak belőle, olvastasd el a bátyáddal amit írtam,hátha nem akar javító/nevelő intézetbe vonulni, ha van egy kis esze és ezek után jól bánik veled, hogy más is tudja a titkod...minden jót!
2013. okt. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim válasza:
75%

MINDENKÉPPEN szólj és beszélj egy "külső" embernek, rokon, tanár, orvos, gyermekvédelmis, akárki! Sőt, minél több embernek beszélsz erről, annál kevésbé fogják tudni a szüleid ezt elbagatelizálni.

Természetesen beszélj a szüleiddel is, de én úgy vettem ki a szavaidból, hogy a homokba dugják a fejüket és valamiért nagyon elfogultak a testvéreddel szemben, ezért fontos, hogy több külső ember is tudjon erről az ügyről.

Ez nem játék!!!

2013. okt. 13. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat..Én 15 éves vagyok ő pedig 20 éves de egy suliba járunk és természetesen én nagyon szeretem őt és ő is engem...eddig azt hiszem 2x voltam orvosnál miatta de azt hiszem,,de van sok lila,kék foltok a testemen..de lehet hogy nincs tisztába az erejével és tényleg véletlenül csinálta.
2013. okt. 13. 13:43
 20/29 Lori Sachofsky válasza:
Szervusz. Mi is verekedtünk a tesómmal, de az, hogy csontod törik az nem normális dolog, ez már bántalmazás kategória. Ahogy írod ez a bántalmazás rendszeres otthon nálatok. A szüleid az elsők akiknek erről tudni kell, ha nem tesznek semmit akkor sajnos neked kell. Próbáld elmagyarázni nekik,hogy ez komoly, ésnem véletlenül történik. Ahhoz hogy a csont eltörjön nagyon erősen kell ütni. Kérj segítséget!
2013. okt. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!