Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól álmodnak a gyerekek?...

Mikortól álmodnak a gyerekek? Másfél éves lányom egy ideje rendszeresen "beszél" álmában, mondja, hogy anya, apa, mama, süsü, épít stb. , múltkor a majmot utánozta, szóval amiket napközben is használ.

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék, álmodik már, vagy ilyenkor éberebben alszik és a napi ténykedése van eszében.
2010. jan. 18. 15:43
 1/4 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi lennék, mert 9,5 hós kislányom mostanában többször felsír éjjel, de nem ébred fel, alszik tovább. Vajon ilyenkor rosszat álmodik? Bocsi, hogy nem a választ írtam le.
2010. jan. 18. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Amit írsz, hogy éberebben alszik, bizony, akkor álmodik, ezt nevezik REM-fázisnak. Már egy picike is álmodik, állítólag az anyaméhben is, csak máshogyan, mint később. Tehát a Te babád bizony álmodhat :)) Az én 16 hónapos kislányom is egy ideje beszél álmában vitatkozik, mert általában a "nem!", amit mond vagy azt, hogy "ott"... :DD Így dolgozzák fel a napi eseményeket, közben fejlődik az agyuk, tanulnak...
2010. jan. 18. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az én 14 hós lányom is mostanában többször mondja álmában hogy baba vagy tete, amiket nap közben is. Nagyon édi.
2010. jan. 18. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sok volt a Scopolamine.
2014. jún. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!