Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan mondjam el a páromnak,...

Hogyan mondjam el a páromnak, hogy megjelent a testvérem?

Figyelt kérdés

A bátyám sok évvel ezelőtt börtönbe került. Annyira haragudtam rá, hogy soha sem beszéltem a páromnak róla. Nemrég kiszabadúlt és megkeresett, hogy segítsek neki új életet kezdeni.

Már megbocsájtottam neki és mivel a testvérem segíteni is fogok neki.


Hogyan mondjam el mindezt a páromnak?


2013. nov. 20. 09:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
32%
Kitűnő próbatételt kapott a kapcsolatotok! Elmondod, nyugodtan: ha változik valami, nem téged szeret, hanem az ő saját vágyát. Ha nem változik a szeretetében irányodban semmi- kapcsolatotok kiállta a tűzpróbát - ásó, kapa, nagyharang!
2013. nov. 20. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 Imola Ágnes ***** válasza:
NA várj, ha a párja azt sem tudja, hogy van egy testvére, akkor nem olyan egyértelmű a dolog... biztosan nem örülnék, ha kiderülne, hogy a páromnak van egy testvére, akiről nekem soha nem beszélt...engem dühítene a dolog, az biztos.
2013. nov. 20. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mikor a testvérem börtönbe került akkor számomra meg is halt ezért nemnem beszéltem róla senkinek. Most amikor megkeresett olyan boldog voltam mint amilyen még soha.
2013. nov. 20. 10:06
 4/14 anonim ***** válasza:
Mit kovetett el? Valami eletellenes cselekedet volt?
2013. nov. 20. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt a pároddal?

Attól is függ miért volt a testvéred elzárva?

Engem is nagyon meglepne a dolog az biztos.

2013. nov. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Azért én alapvetően nagyot csalódnék, hogy a párom - aki elvileg az életem társa - egy ilyen komoly dolgot nem osztott meg velem, mert ez azt jelzi, hogy tulajdonképpen nem is bízik meg bennem.


Ettől függetlenül valószínűleg megbocsátanék neki, de nem támogatnám teljes mértékben azt, hogy segítsen a börtönviselt testvérének. Ha beszélni akarna vele, akkor nyugodtan, de NEM adunk neki pénzt, NEM költözhet hozzánk és NEM vonjuk be a hétköznapi életünkbe. Ezek már a te elvárásaid sem lehetnek.

2013. nov. 20. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Salx Narval ***** válasza:
Szerintem ugyan úgy mond el neki is mint nekünk, ez a tiszta út, biztosan megérti, hogy akkor kizártad az életedből és ezért hallgattál róla. Lehet, hogy sérelmezni fogja, tegyük hozzá joggal, de akkor is az igazat mond és ne próbáld cifrázni.
2013. nov. 20. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
20 éve vagyun együtt a párommal. Ha a párom nem egyezik bele akkor is támogatni fogom a bátyámat.
2013. nov. 20. 10:22
 9/14 anonim ***** válasza:
70%

Már ne haragudj, kérdező, de ha ennyire idióta vagy, akkor meg is érdemelnéd, hogy a párod elküldjön téged a p*csába. Itt van egy ember, aki már húsz éve kitart melletted, de te annyira sem voltál képes, hogy egy ilyen fontos dolgot megossz vele, most meg felbukkan a bűnöző testvéred (ha eddig börtönben volt és akivel nem is foglalkoztál, valószínűleg gyilkolt), és erre azt mondod, hogy les**rod a párd véleményét, és inkább vele foglalkozol???


Gondolkozz már el egy kicsit...

2013. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Tehát legalább 20 évig ült? Manapság az kap 20 évet aki kiírt egy fél várost. Nem semmi bátyád van.
2013. nov. 20. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!