Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Arról van szó, hogy a bátyám...

XHaru kérdése:

Arról van szó, hogy a bátyám (19) kapott egy 100. 000 forint értékű okos telefont utána meg kapott egy krossmotrot pedig se ünnep se semmi nem volt. Nekem (14) apám adott egy 2000 forintos szar telefont. Most komolyan ennyit se érek a szüleimnek?

Figyelt kérdés
Apum látta h húzom a szám és még azt mondta h nem tudok értékelni semmit se de most ....ezen mit értékelje???És amikor a bátyám meglátta kiröhögött és azt mondta ő is ilyennel kezdte...na ja...

2013. nov. 20. 16:33
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Lány vagyok...de végülis lehet hogy igazatok van...De miért

kell velem szinte minden egyes nap éreztetni,hogy kevesebbet érik mint ő?...Azért van pár dolog ami miatt egyértelmű hogy őt jobban szeretik.

2013. nov. 21. 17:09
 12/18 anonim válasza:
Azért is dörgöld az órra alá.Azt ne törödj vele.
2013. nov. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Ok xD
2013. nov. 22. 20:35
 14/18 anonim válasza:
19 évesen te is fogsz kapni :D Ne aggódj.
2013. nov. 26. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim válasza:

én azért imátkozom hogy apám visszaadja azt a 90000ft-ot amit kölcsön adtam neki. nyáron kapáltam érte 40 fokban.most meg még egy liter benzint nem képes adni a sza.os motoromba és egy 80éves camping bringával járok boltba.és mégse kérdezgetem hogy nem csalás-e az ,hogy öcsémnek csak 40000-rel tartozik. örülj annak a k.ba.zott telefonnak. egy nokia 6300-ám van 4 éve amit magamnak vettem anó 23000-ért.

16/f

2013. dec. 3. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Bátyám 22 évesen megkapta anyuék autóját, erre anyuék vettek egy másikat. Én 20 évesen kaptam egy laptopot.


Nem vagyok féltékeny a bátyámra és a szüleinkre sem haragszom: nekem akkor éppen laptopra volt szükségem, neki másra. Megkaptuk azt, amit akartunk. Szerintem ezen felesleges rágódni.

2013. dec. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nálunk pl. én vagyok a legidősebb gyerek aztán mégis én voltam akitől elvettek hogy a testvéreimnek adhassanak. Hiába igyekeztem, tanultam, hajtottam, sose támogattak. Ők meg még áltsuliban

is csak bukdácsoltak, aztán nekik vették meg a többet mindenből. Ez van. Én speciel fiú vagyok, ők meg lányok. Érzelmileg is mindig hátrányban voltam a családban, és folyton éreztették hogyha többet teszek mint emezek együtt véve akkor is kevesebb vagyok a szüleim szemében. Főleg apám előtt. Meg is lett az eredménye. Hiába a képesítéseim, hiába beszélek egész jól angolul, közmunkás vagyok. A tesóim meg felcsináltatták magukat, és ennyi. Dolgozni nem dolgoznak. Mindig van a családban egy gyerek aki hátrányban van.Itt te vagy az. Ne sajnáld! Inkább rázd le időben a szüleidet meg a bátyádat!

2016. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Hogy alakult?
2017. nov. 17. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!