Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Beteg vagyok, ha néha arról...

Beteg vagyok, ha néha arról fantáziálok, hogy lefekszek a testvéremmel?

Figyelt kérdés

Igazából 2 nővérem van, de néha arról fantáziálok, milyen lenne, ha lenne egy bátyám és lefeküdnék vele...persze ez csak fantázia, ha igazából is lenne egy bátyám, nem hiszem, hogy vonzódnék hozzá, főleg úgy, hogy egész életünkben együtt vagyunk meg minden...kb. mintha a legjobb barátommal kellene lefeküdnöm...szóval így már nem izgatna a dolog.

De ettől függetlenül beteg vagyok?


2013. nov. 26. 13:35
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja és lány vagyok.
2013. nov. 26. 13:35
 2/19 anonim ***** válasza:
56%
Az. Hadd ne fejtsem ki bővebben.
2013. nov. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
57%

Dehogy vagy beteg.

Nekem van egy bátyám.Nagyon jó a kapcsolatunk.

Jó pasinak tartom,ő meg engem jó nőnek.

Mi beszéltünk már arról,hogy ha nem lennénk tesók,akkor járnánk egymással,mert bejövünk egymásnak.Ő 5 évvel idősebb.

Ennyi.Nincs ebben semmi beteges.

2013. nov. 26. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
55%
A cigányoknál ez így is van. Rajta!
2013. nov. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
97%
Nincs semmi baj veled. A nemlétezö bátyádrol fantáziálsz, vagyis olyan dologrol amit semmiképpen sem tudsz megvalositani. Ez csak olyan játék. Az vesse rád az elsö követ akinek még soha nem volt olyan, hogy elszaladt a fantáziája olyan dolgokra amit soha nem tenne meg.
2013. nov. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
76%
Én egyszer azt álmodtam, hogy az apámmal szexelek.
2013. nov. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
94%

Szerintem is, mivel egy nem létező személyről van szó, így inkább csak szimplán egy pasiról fantáziálsz. Báty nem báty, tök mindegy.


Másrészről meg a két nővér mellett lehet szerettél volna inkább egy fiú tesót, aki megvéd stb...


Az is lehet, hogy alapból rosszul teremtesz kapcsolatokat, amit a fantáziádban azzal oldasz fel, hogy alapból ismered a csávót, és ismeritek jól egymást, tehát testvér. De ezt Te tudod, ezer oka lehet. Nem fontos. Úgysincs bátyád és már nem is lesz.

2013. nov. 26. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm a normális válaszokat :)

14:04 ebben lehet valami, tényleg nehezen teremtek kapcsolatot másokkal :/

2013. nov. 26. 14:06
 9/19 Frigg ***** válasza:
92%

Szerintem sem kell aggódnod, nekem is volt már elég bizarr álmom. De az csak álom. Te sem megvalósítani akarod ezeket a dolgokat, mint ahogy írtad is; nem is tudnád. Egyetértek az előző válaszadókkal, hogy ez valamilyen "pótcselekvés" lehet, kiegészítés. Talán hiányzik egy védelmező férfiszereplő az életedből, legyen az báty, vagy a párod. :)


23/N

2013. nov. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
igaz, köszi :)
2013. nov. 26. 17:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!