Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Nagyon összevesztünk a testvér...

Nagyon összevesztünk a testvéremmel, igénytelennek nevezett. Szerintetek igaza van?

Figyelt kérdés

2 gyerekem van, sajnos a csípőm és a mellem megváltozott a szülés/szoptatás alatt. A korábbi "munkaruháim" nem jók rám, pedig sikerült lefogynom a szülés előtti súlyomra.


Sajnos most nem állunk jól anyagilag, ezért turkálóban vettem magamnak ruhákat, amiben dolgozni fogok járni. A húgom szerint ez nagyon gáz, igénytelen vagyok, nem adok magamra.


Ti mit gondoltok?


2013. szept. 25. 13:57
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
48%
semmit,helyedben vennék pár márkás ruhát az adomány boltban és letojnám ő mit mondd ezek után,hisz neki nem lenne marha drága ruhája pár száz forintért:D
2013. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
Turkálóban ki lehet fogni igazán jó cuccokat, töredék áron. Nekem a legjobb ruháim onnan vannak, sok dicséretet bezsebeltem már még olyantól is, aki saját bevallása szerint nem öltözne turiból.
2013. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Ezt úgy értem én adomány boltban vettem pár nagyon értékes márkás rucit 150 ft/ darab áron:)
2013. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%

Minden nőnek változik a csipője,melle terhesség során,ez normális.

Turkálóban ezerszer jobb ruhák vannak mint jópár butikban,mi jól állunk,de legtöbb ruhám turis,imádom,hogy nem jön szembe egy sem.

Ne foglalkozz vele.

2013. szept. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Ez nem igénytelenség. Ha jelenleg erre telik, akkor ez van. Majdcsak változik a helyzet jobb irányba, és akkor bemész veszel egy D&G ruhát.
2013. szept. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
55%

Látta a húgod azokat a ruhákat, amiket turkálóban vettél? Mert turkálós ruha és turkálós ruha közt is van különbség, meg vannak nagyon ócska, agyonhasznált darabok és teljesen új, még cimkés ruhák is. ( Angliában pl. az is használt ruhának számít, amik a kirakati babákon vannak).

Szerintem sokkal gázabb kínai tucatruhákat venni, amiről messziről látszik, hogy igénytelen, olcsó darabok.

2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Én kifejezetten szeretek turiba járni :) pedig megtehetném, hogy új ruhákat vegyek. Szerintem ott tök olcsón hozzá lehet jutni elég jó minőségű ruhákhoz, és nem kell a 10 szeresét kifizetni érte. Én is szültem, nekem is megváltozott az alakom, és akkor mi van? Mindenkinek a magánügye hogy hol szerzi be a ruháit. Gondolom te sem nyúlott elnyűtt agyon mosott ruhákat vásárolsz. A testvéredről pedig annyit, hogy biztosan nem szült még gyereket és nem tudja mi az ha nem Ő az első, hanem az hogy a gyereked mindent megkapjon ami tőled/tőletek telik. És elég szomorú hogy egy testvér ezt gondolja a másikról... Ne haragudj de ez a véleményem.
2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ha a húgodnak az a baja, hogy turkálóban vásárolsz, és hogy szülés után megváltozott az alakod, akkor nem normális.

Turiban is lehet szép göncöket venni. Öltözz turiból, szépen.

2013. szept. 25. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

[link]

ajánlom a hölgyek figyelmébe,imádom mert ruhától kezdve,könyveken át,gyerekjátékokig minden van benne.Sokszor innen veszem a karácsonyi ajándékokat is mert van aki kicsomagolatlanul dobja ki a dolgait:D

2013. szept. 25. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Én 3 éve turiból öltözködöm, és baromi jó cuccaim vannak!:) A legtöbb még címkés volt, volt hozzá a szokásos +gomb, stb.


A tesód elvakult, és gondolom kicsit féltékeny is, hiszen te kevesebbet költesz ugyanolyan minőségű, kinézetű ruhákra.

2013. szept. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!