Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreimet keresem. Már...

Testvéreimet keresem. Már mindent meg próbáltam de eddig hiába. Tudom az örökbefogadásom előtti nevemet, szülőanya nevét. Esélyes így?

Figyelt kérdés
Segítséget szeretnék kérni. Tudom hogy ez nem a kérdések közé tartozik de szeretném a segítségeteket kérni. Testvéreimet keresem. 27 éves vagyok és Tatán születtem. Kérek mindenkit aki hasonlóképpen örökbefogadtak és tudomása van róla hogy lennének testvérei, írjon! Kérem szépen! Rég óta keresem őket, eddig sajnos sikertelenül. Mindannyiunkat Tatabányáról adtak örökbe. Előre is köszönöm annak aki válaszol erre a dologra. És ne haragudjatok hogy ide írtam, de már más lehetőség nem jutott eszembe.

2013. dec. 7. 10:43
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Próbálkozz a facebookon! Ott nagyobb sikerrel jársz. Rengeteg ilyen csoport van, az ismerőseid is kérheted megosztásra.
2013. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Sajnos ott nem jártam sikerrel. Próbáltam már iwiw-en is és gyámhatóság, vöröskereszt által is. de semmi
2013. dec. 7. 14:39
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Nem igazán tudom, hogyan működik, én is a rádióban hallottam erről:


[link]


Elméletileg ők bárkit meg tudnak találni..Lehet érdemes lenne náluk próbálkozni.

2013. dec. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen
2013. dec. 7. 20:35
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
kekkh bárkit megtalál... DE csak akkor tudhatod meg a keresett személy címét stb ha őt miután felkereste a kekkh hozzájárul hogy neked kiadják a címét stb!
2013. dec. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ki tudja.....ha csak 1 is keres, már jó :)
2013. dec. 8. 12:10
 7/7 anonim ***** válasza:
Sikerült?
2016. máj. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!