Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hány testvéred van és mit...

Hány testvéred van és mit szeretsz benne/bennük a legjobban?

Figyelt kérdés
Jó tesók vagytok? Írd meg a korotokat is :)
2014. jan. 6. 10:20
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

1 öcsém van

..nem tudnám összefoglalni, sok dolgot szeretek benne

De van olyan is amit nem...

Most sok változáson mentünk át mindketten, így egyre jobb a kapcsolatunk


Ő 23 én 27 leszek nő már vqgyok:)

2014. jan. 6. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
1 húgom van, én 34, ő 32. Úgy imádom, ahogy van :)
2014. jan. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
58%
Nekem 1 nővérem van és azt szeretem benne a legjobban, hogy nem itthon lakik :D
2014. jan. 6. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
81%
Sajnos semmit sem szeretek benne. Lassan egy házba se birok vele maradni. Én 20/l ő 25/f
2014. jan. 6. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
57%

1 öcsém 2 húgom 2nővérem 1 bátyám van.


18, 19, 20 , ( sorra jöttek ) :D Én 26N majd 28,33,30


Az idén már mind több lesz 1 évvel :D szép sorjában hónapról hónapra :))))


Magyar nagycsalád vagyunk, mindenkit egyformán szeretek :) Ennyi főnél nem tudok különbséget tenni.


Azt nem szeretem bennük,hogy mindenki nagyon messze lakik tőlem :(

2014. jan. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Egy 22 éves húgom és egy 18 éves öcsém van. Én 25 éves vagyok.

A húgomban azt szeretem, hogy együtt nőttünk fel, és mindenben számíthatok rá. Ahogy természetesen ő is énrám.

Az öcsémmel sajnos nincs túl sok kapcsolatom. 7 éves volt, amikor elköltöztem otthonról, és ritkán találkoztunk utána, ezért nincs túl erős kapocs köztünk.

2014. jan. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

2 tesóm van, 18/L és 6,5/F


3 éve költöztem el otthonról, sokat vitáztunk a hugommal, de ennek ellenére mindig is imádtuk egymást. Öcsém még kicsi volt akkor, de őt is nagyon szeretem! :)

Hugomat azért imádom, mert mindig megmondja a frankót, én is neki, sértődés nélkül, nekem ez nagyon fontos dolog, és mindig megvéd, ez is oda-vissza működik.

Az öcsémben azt szeretem, hogy olyan életrevaló és eleven, és hogy a nevelt lányommal (akit a párommal közösen nevelünk) nagyon jól kijön, ő is pont ugyanannyi idős...:)


Azt viszont nem szeretem az öcsémben, hogy sokszor csúnyán beszél a nagymamámmal, és hogy kicsit el van kényeztetve. (Későn jött gyerek + egyetlen fiú szindróma..:) )

2014. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja amúgy én 26/N vagyok :) Utolsó voltam..
2014. jan. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Itt mindenki idősebb, de azért válaszolok. 16 éves bátyám van, én 14 éves lány vagyok. Legtöbbször az agyamra megy, mert mindenbe beleköt, imád vitatkozni. És nagyon is jó benne, mert a szókincse nagyon tág. :)

De természetesen szeretem is, mert vicces, kedves :) Jó testvér ♥

2014. jan. 6. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Én 12/l vagyok Ő 9/F


Néha elég nehéz kibírni mellette, mert az iskolában jó pár csúnya szóval bővült a szókincse és néha elég agresszív tud lenni (amikor már nagyon-nagyon felidegesítem), de nagy a tűrőképessége és hatalmas szíve van. Összeségében nagyon szeretem :)

2014. jan. 6. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!