Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Utálom a bátyám nőjét, mit...

Utálom a bátyám nőjét, mit csináljak vele?

Figyelt kérdés
Szóval a bátyám körülbelül két hónapja van együtt ezzel a magát lánynak hazudó életformával. Egy tipikus antilány, ezt lányként mondom. Én és a bátyám nagyon jól elvagyunk és nagyon szeretjük is egymást, de ez a kis... Folyton ott nyalja-falja közben meg azt mondja állandóan, hogy én így meg úgy próbálom elválasztani tőle. Még mindketten otthon lakunk. Amikor csak lehet ott tolong, munkája nincs, iskolája nincs. Amikor meg én is otthon vagyok, elég sokat dolgozok és amikor hazaérek akkor ezt a nyomorultat kell látnom, aki egyfolytában azon munkálkodik, hogy engem a saját tulajdon bátyám előtt befeketítsen. És meg is van a hatása. Az utóbbi hetekben már veszekedtünk is miatta, olyanokat vágott a fejemhez, hogy eldobtam az agyam. Nagyon rosszul esett. Múlt hétvégén hallottam, ahogy azt mondja a bátyámnak, hogy: " a húgod közénk akar állni". Igen, közéjük akarok állni, mert amennyire kis számító, áskálódó, közben persze behízelgő az rémesen taszító. Én nem akarom, hogy a bátyám emiatt esetleg el távolodjon tőlem. Amúgy apám se különösen kedveli, de anyám meg igen. Szerdán este tízkor hazajövök. Ott van. Köszön a kis bárgyú hangján, aztán persze megkapom a sötét pillantásait. Elegem lett abban a pillanatban és elhatároztam, hogy ellentámadást indítok, hogy húzzon el a fenébe. Kivettem a terráriumából szerető háziállatomat Reginát ( ő egy Mexikói vöröstérdű tarantula) majd a kezemben közel vittem hozzá. Regina megérezte a bestiát, mert mellső lábait felemelve fenyegető pózba helyezkedett. A csaj annyira megijedt, hogy abban a pillanatban elmenekült. Én nevetve kiabáltam után, hogy vissza ne gyere. De örömöm nem tartott sokáig, mert a bátyám akkorát veszekedett velem, hogy Ági így, meg ági úgy, meg ági érzékeny, ági nem szereti ha felzaklatják, meg hogy kérjek tőle bocsánatot. Lekevertem volna egyet neki, ami szöveget ott lekiabált nekem. Azóta ha találkozunk csak oda vet nekem valami köszönést azt ennyi. Nem is tudok vele beszélni, pedig próbáltam. Lehet a pókos húzás nem volt a legjobb ötlet, de ha nem teszem meg, akkor meg egész éjszaka vihog. Bátyám előző barátnőjét azt nagyon kedveltem. Rendes volt, szép, minden rendben volt vele. Ez pedig a teljes ellentéte. Elől deszka, hátul léc, nem is értem mit eszik rajta. Az utóbbi pár nap slágere, hogy ameddig ki nem dobom Reginát, addig ő nem hajlandó hozzánk jönni. Na arra bizony várhat. Kis pici kora óta az enyém, a lábán az utolsó szőrszál többet ér mint ágika. Mintha valami hatalmas kegy lenne, hogy szennyezheti a környezetünket. Most patthelyzet van. Bátyámmal ma is veszekedtünk(előtte ha tíz évente egyszer összevesztünk), hogy amíg ágika itt van viselkedjek rendesen. Amikor meg nincsenek, akkor meg a bátyám vérét szívja. Mármint anyagilag. Én láttam már sokféle embert, de ilyet még én sem láttam. Meg a bátyám mondja, hogy azt akarom, hogy szakítsanak. Persze hogy azt akarom. Lehet, hogy amit leírtam nem nagyon adja vissza a helyzetet, de higgyétek el az a lány egyszerűen borzalom. Mind lelkileg, mind anyagilag kihasználja a bátyámat. Az meg vígan asszisztál hozzá. Pasimat is betalálta, de szerencsére neki van annyi esze, hogy gyorsan le tudta szerelni. Mit kezdjek most vele.
2014. márc. 8. 01:04
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
80%
Nekem simán az jön le, hogy féltékeny vagy, hogy már nem te vagy a bátyuska szeme fénye.
2014. márc. 8. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
84%
Merészeli azt a trágárságot állítani, amit te is büszkén vállalsz?
2014. márc. 8. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
56%
Elég ijesztő lehet a csaj, ha a B. smithi felvette a támadó pózt. Az enyém már kifejlett, de még sosem támadt, max a szőrét rugdosta. Egyébként nem neked kell szeretned, hanem a bátyádnak. Vicces, hogy ezt mondom, mert én a bátyám előző nőjét szívből utáltam, s bár veszekedtünk is miatta, összességében lesz@rtam. Végül bátyám teljesen magától rúgta ki, akkor már egyikünk se lakott otthon. Egy dolgot ne felejts el: jöhetnek-mehetnek a csajok, ti viszont mindig testvérek lesztek.
2014. márc. 8. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
A bátyád nem a tulajdonod.Az egy dolog testvérek vagytok.Elszáll a tesód agya majd pisloghatsz ha szóba nem áll veled.Szereted nem szereted,az ő párja.Gondolom ő nem áskálódik a te pasid ellen.Minden egyes piti húzásoddal a tesódnak okozol egy sebet.ha a tesódnak jó neked miért nem mindegy?te borzalmasabb vagy mint az a lány.Majd ha te félnél valamitől és az orrod alá nyomnák,halálosan meg lennél sértődve.Örülj neki nem csapott agyon a pókoddal együtt.ha szereted a bátyád nem avatkozol az életükbe
2014. márc. 8. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
79%

"Én nem akarom, hogy a bátyám emiatt esetleg el távolodjon tőlem."


Na ez a kulcsmondat, egy féltékeny, beteges liba vagy (igen, hogy azt akarod, a bátyád csajozás helyett veled foglalkozzon, beteges).

Amit a pókkal műveltél, azután én még képen is töröltelek volna a bátyád helyett, + eltüntetem az a dögöt.

... és közben neked van "pasid"?

Csak vigyázz, nehogy hozzád hasonló jóakarók addig duruzsoljanak a fülébe, amíg meg nem látja, hogy micsoda egy beteg hisztériás liba vagy.

2014. márc. 8. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
97%
Nem is neked kell szeretni a lányt hanem a bátyádnak. Te nem tudsz és ne is akarj versenyezni a csajjal a tesód szeretetéért. Nem tudom hány éves lehetsz az írásod alapján olyan 13-nak gondollak majd kinövöd.
2014. márc. 8. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
63%
Elhiszem hogy rühelled a csajt mert abba igaza van a kérdezőnek ha valaki összejön valakivel és a párja családjánál sok időt tölt akkor alkalmazkodni kell. Az hogy milyen a testalkata arról meg nem tehet. Nem a te párod hanem a tesódé. Kérj a bátyádtól bocsánatot és hagyd őet békén mert minden ilyen kis húzásoddal csak magadtól távolítod el. Az ilyen hülye kis ...emberekkel meg nem kell foglalkozni
2014. márc. 8. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
76%
ismered a testvéred! Ha annyira borzasztó ugyis időleges a kérdés! Te nem tudsz jól kijönni belöle! Ő férfi! Az adu a barátnője kezében! Húzodj meg,mert magad alatt vágod a fát!
2014. márc. 8. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
87%

Te már betegesen féltékeny vagy, mi lesz ha lesz párod, vele is így fogsz viselkedni? Hét lakat alatt lesz, nő még rá se nézhet az utcán? Mert ha a bátyádra ilyen féltékeny vagy akkor el se merem képzelni hogy majd a barátoddal ilyen leszel.

Mikor elolvastam az első gondolatom ez volt: "OMG ez a csaj egy pszichopata..." -.-"

2014. márc. 8. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
55%
jaj egyszem bátyukámat elvitte egy gonosz lány mi lesz most így velem? költözz el. nem otthon kéne élősködni.
2014. márc. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!