Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Azt hiszik nem szeretem a...

Azt hiszik nem szeretem a féltesom és utálom nevelő apám?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok,9 honapos a hugom és nevelő apám 8 éve van velünk. Eddig nem volt semmi gondom vele,neg most sincs igazából. De mióta megszületett a tesom folyton piszkálnak h nem foglalkozok vele,nem segitek körülötte,irigy vagyok nem engedem h játszon a dolgaimmal,stb...


Én szeretem pedog,de nem tudok vele mit kezdeni. Nem tudom fogni se,sztem nehéz. Folyzon belekap a hajamba és mindenem nyálas lesz mert h jön a foga. Pelenkázni se segitek mert nagyon büdös!

A cuccaim nem azért nem adom mert irigy vagyok hanem mert még kicsi és tönkreteszi. Több mesekönyvem is széttépte már,mert plvastam neki de elakarta venni nem adzam,de sikerült lapokat kitépni belőle neki. Meg a telefonom akarja mindig dobálni,meg vannak plüsseim,barbie-m amiket mamáéktol,keresztszüleimtől kaptam fobtosak és nem adom neki oda mert pici ahoz h játszon velük,tönkreteszi.


Anya szomorú mert aut hiszi azért vagyok ilyen tesommal mert utálom nevelőapámat. Velem van a baj?


2014. febr. 6. 13:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs veled nagy gond. Meg is értem néhány problémádat a felsoroltak közül.


Te is változtathatsz egy-kettőn.

Bár nem kötelességed, hiszen a szüleid maguknak vállalták a babát, segíthetsz pelenkát cserélni, mikor csak pisis-az nem büdös.

Nem tesz tönkre mindent, a plüssöket max összenyálazza, ki lehet mosni.


Vannak saját leporellói, lapozgatói, játékai? Azzal játssz vele.

Én mondjuk agyvérzést kapok attól, hogy a fiam hány könyvet szétszedett már...


Telefonod óvjad, az teljesen jogos.

2014. febr. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
kedves gyerek vagy, és amit leírtál mind indokolt ... nem tudnád ezt ugyanígy elmondani anyukádéknak is?
2014. febr. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
13%
Azt nem értem, hogy 13 évesen miért van még szükséged Barbira és mesekönyvekre? Simán odaajándékozhatnád őket a picinek. Ha akarja, tegye tönkre. Én 14 voltam, mikor öcsém született, ő aztán tényleg nehéz volt, mert 5 kilóval született, de én folyton vittem mindenhova magammal, azt hitték, én vagyok az anyja. Pelenkáztam, etettem. Nyilván olyankor nem a legjobb ruhámat vettem fel és pluszban volt rajtam otthon egy kötény, hogy arra büfizzen. Ezeket meg lehet oldani. Ha majd nagyobb lesz, szeretni fog téged, ha te is úgy viszonyulsz hozzá, lehet, hogy benned fog megbízni legjobban és téged fog szeretni a legjobban. Alakíts ki vele már most jó kapcsolatot, hidd el, megéri. Nekem kicsit gyerekesnek és önzőnek tűnsz korodhoz képest, de biztosan hamarosan kinövöd.
2014. febr. 6. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

Szerintem azért nem akarja odaadni neki, mert valamilyen szinten emlékek...

Nekem is vannak babáim, amiket nem adnék oda senkinek, pedig 17 éves vagyok és elő nem veszem őket. De akkor is szép emlékek kötődnek hozzájuk és nem szeretném, hogy bajuk essen.



Próbáld meg ezt anyukádnak megmondani így, vagy esetleg beszélj a nagymamáddal, hátha ő is beszélne vele.

2014. febr. 6. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha öledbe veszed akkor odateszel egy pelust a hajadat meg összekötöd és énekelsz neki,sétálsz,ringatod,persze ha van kedved.
2014. febr. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Ha nem szereted,hogy a te dolgaiddal játszodjon,esetleg vásárolj neki valamit.Ilyen baba játékot.
2014. febr. 19. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!