Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha ilyen jutott a...

Mit tegyek ha ilyen jutott a tudomásomra?

Figyelt kérdés

Először is azt tudni kell h a húgommal ég és föld vagyunk.

Én mindig is a jótanuló, szerény, visszahúzódó kislányka voltam, ő a rossz tanuló, fiúzós, menő csaj.

nekem komoly kapcsolatom van évek óta, de sosem jártam igazán bulikba, nem fiúztam. semmi ilyesmi. felhúz az h mit művelnek a mai 14-15 éves lányok.

azt hallottam h múltkor amikor azt mondta h csak pár utcával arébbra megy el egy barátnőjével hazudott mert valójában discoban volt, ahol jól meg is ba*zták.

és tán rögtön seggbe. meg suliban is ahogy tud úgy szo*ja le a fiúkat. meg tán meztelen képeket küldözget magáról.

meg ilyesmik.

én mit tehetnék? azt hittem senkije sincs, de hatalmasat csalódtam. mi lesz ha teherbe esik? vagy elkap valami betegséget?

kérdőre vontam de letagadott mindent.

az szól még ellene h amikor hazajött a discoból a térdei lilák voltak. nevettem is egyet magamban mint aki egész éjjel térdelt valaki előtt. de úgy tűnik ez igaz:s

ha apám vagy a bátyám ezt megtudja az tuti h kinyírják.

anyámnak mondjam el? halál ciki:/ h mondjak anyám előtt ki ilyen szavakat h szo*pás. komolyan még én szégyellem magam:/

szép csaj a húgom az tény, én is az vagyok. a különbség csak annyi h én tisztelem a testem, az életem. én már évek óta magyarázom neki h nem szabad korán kezdeni a fiúzást mert baja lehet belőle.

nem tudom mit tehetnék.

19/l



2014. márc. 19. 16:03
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
79%
Semmit, az ő életét úgy teszi tönkre, ahogy akarja. Majd idővel rájön, hogy ezek nem menő dolgok. Esetleg még egyszer megpróbálkozhatsz beszélni vele, de ha elhajt, akkor csak annyit mondj, hogy vigyázzon magára és kész.
2014. márc. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
80%
Költői kérdés: honnan ismerjük fel a kamukérdést?
2014. márc. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
69%
Kicsit sok a történetben a talán. Mi a bizonyíték ezekre? Nekem így elsőre a besavanyodott irígy nővér v. kamukérdés jön le.
2014. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
90%
Mondd el a szuleidnek nem kell tragar szavakat hasznalnod. Amugy meg hidd el ezeket a pasikat abszolut nem erdekli a tesod szepsege akit tudnak vinni azt viszik a discoba is mindegy hogy nezz ki.
2014. márc. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
45%

ez csak egy korszaka, nem kell rémüldözni.

nagyon nemigen tehetsz semmit, max erősíted benne a normális életmód értékeit szép szavakkal.


de később őt fogják gúnyolni, az ő hírnevének tesz mindez rosszat.


az ő élete. sajnos, de ez van.

2014. márc. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:

persze... unatkozok és erre az oldalra gyártok kamu kérdéseket-.-

bocsi h szarul fogalmaztam de a kérdés kiírása előtt pár perccel kaptam meg ezeket az infókat, és még most sem tudom felfogni épp ésszel h lehet ilyen ku*va a húgom.

irigynek meg nem mondanám magam:) mire lennék irigy? boldog párkapcsolatban élek, a környék egyik legerősebb gimijében koptatom a padot. arra legyek irigy h egy szar szakiskolában szo*ja lefelé a nyomorék csávókat a wc-ben?

ezigen.

2014. márc. 19. 16:22
 7/30 anonim ***** válasza:
90%

Azért ahhoz képest, hogy 19 vagy és jó tanuló, kínszenvedés elolvasni a szöveget, amit iderittyentettél.


"Azt hallottam, hogy..." Na, az ilyenekről mászok falra...

2014. márc. 19. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

a "tán" nem a talán rövidítése.

hanem kb olyan a jelentése h "valószínűleg"

osztod az észt de semmit sem tudsz:)

2014. márc. 19. 16:25
 9/30 A kérdező kommentje:

igen, hallottam. mi ebben a fura? másképp honnan tudtam volna meg ha nem valakitől hallom?

jó nekem nincs időm erre. jó h ráértek belekötni a másikba. nektek is jó életetek lehet ha ennyi dolgotok van:)

aki értelmesen válaszolt annak köszönöm!

2014. márc. 19. 16:27
 10/30 anonim ***** válasza:
95%

Esetleg ha leírtad volna, hogy kitől is hallottad, és nem amiatt oktatsz ki másokat, hogy a tán és a talán nem ugyanazt jelenti (ami nem igaz persze, mert szinonímák), akkor már előbbre lennénk.

Tudod azért tűnik kamukérdésnek, mert az itt mutatott viselkedésed nem tükrözi, amit amgadról írtál.

2014. márc. 19. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!