Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » S. O. S. Most jutott tudomásom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

S. O. S. Most jutott tudomásomra -teljesen véletlenül-, hogy hétfőn, azaz 6-án reggel lesz a 2. válóperes tárgyalásunk. Én nem kaptam meg az idéző levelet! Ha nem jelenek meg, mi történik?

Figyelt kérdés
Ha a férjem nem szólja el magát, nem tudok az egészről semmit!! Úgy volt, hogy még az ügyvédemmel akarok előtte beszélni, vártam az időpontra, de így már az sem fog szerintem sikerülni. Mi történik ezen a tárgyaláson, miről lesz szó? Ha nem jelenek meg, akkor mi lesz? (én vagyok a felperes)
2014. jan. 4. 15:17
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkepp menj oda,akar ugyved nelkul es jelezd,hogy nem tudtal a targyalasrol.
2014. jan. 4. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ügyvéded sem kapott idézőlevelet? Ezt jó lenne azért kideríteni.
2014. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Minimum az ügyvédnek kellett kapnia róla papírt, vagy félreértetted.
2014. jan. 4. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ma volt a férjem a kisfiúnkért, és csak úgy "elejtette", hogy hétfőn találkozunk. Én meg néztem rá nagy szemekkel, hogy miért is?! És akkor vette elő az ő idézését, és mutatta, hogy 6-án, 9 óra 30 perckor lesz a 2. tárgyalás. Hát földbegyökerezett a lábam... Egész decemberben vártam a levelet a bíróságtól.

Az ügyvédem se jelentkezett, hogy megvan az időpont... :(

Ilyenkor mi a teendő???

2014. jan. 4. 15:38
 5/7 anonim ***** válasza:

FELTÉTLENÜL MENJ EL!

Reggel az ügyévedet is hívd fel, vagy akár még ma.

A bírónak pedig mondd el, hogy te nem kaptál idézést.


Ez nagyon fontos, mert te vagy a felperes.

2014. jan. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az ügyvédet már próbáltam ma elérni, de sajnos nem veszi fel, így írtam neki sms-t. Nagyon ideges vagyok! Remélem nem ér ezért semmi negatív, hogy így megyek oda, felkészületlenül. Kérhetek halasztást?
2014. jan. 4. 16:00
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, végül mi történt?
2017. jún. 19. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!