Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az ikertestvéretekkel egy...

Az ikertestvéretekkel egy ágyban szoktatok aludni?

Figyelt kérdés

2014. márc. 29. 03:21
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Nem!

Nem sziámi ikrek vagyunk....

2014. márc. 29. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
38%

Mivel nincs ikertesóm, nem, plusz mivel már felnőtt vagyok ezért sem.

Viszont kb 9 éves koromig egy ágyban aludtam az öcsémmel, volt saját ágya, de jobban szeretett velem aludni...

Ekkor megbeszétem vele, hogy most már saját ágy, de ünnepekkor, vagy ha valami miat izgul ammasnapért (nyaralni megyünk) szülonap, karácsony) akkor aludhat velem)

12 évesen elkészült a saját szobám, odaköltöztem...15 éves koromig a szobámban aludhatott a tesóm, a fenn említett különleges alkalmakkor, de a másik ágyon aztán már neki enm volt igénye rá..

Bár mindenkedden volt valami sorozat, és azt megnézhette nálam;-)


3 évvel fiatalabb

2014. márc. 29. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
4-es ikrek vagyunk, csak 9 éves korunkig aludtunk néha egy ágyban ( de akkor is csak azért mert nem volt hely, a mamáék pl. ) 13/L
2014. márc. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
44%
Vegyél rá, sírva kérlek. A nép érdekében.
2014. márc. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Csak akkor,ha idegesek vagyunk és megakarunk nyugodni.:)

15/L

2014. márc. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, már baba korunkban is külön kiságyunk volt. 14 éves korunkig laktunk egy szobába (külön ágyak), aztán különszoba. Ugyanakkor mi különböző neműek vagyunk. Mostmár a huszas éveink közepe felé teljességgel elképzelhetetlen.
2014. ápr. 1. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Nem. Soha. Nem!

Ő a testvérem, nem a barátom. Az egyetlen normális eset az lenne, mikor nincs hol aludni, de mivel ez az eset nem áll fent, nem.

Ráadásul a tesóm nem is bír néha sokáig a közelemben lenni, nemhogy egy ágyban. Valószínűleg, ha valamilyen mágikus módon oda is kerültem volna, akkor abban a pillanatban, hogy meglátott, ki rúgott volna az ágyból szó szerint. (Ezt már csak azért is mondom, mert a tesóm néha hajlamos az erőszakra. Leginkább a verbális erőszakot gyakorolja, viszont azzal sincs problémája, hogy a másikat lökdösse vagy elcsavarja a karját.)

2015. jan. 10. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!