Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit csinaljak az ikertesommal?...

Mit csinaljak az ikertesommal? :S Barbi (13. )

Figyelt kérdés
Van egy ikertesom aki fiu de a batyam fel perccel fiatalabb vagyok nala...O a suliba mindig tok szinotos tanulo en meg negyes harmas es anyaek mindig ezze jonnek hogy miert nem tanulok enis olyan jol...Nekem nem olyan jok a kepessegeim mint neki en mindig a maximumot hozom ki..Bezzeg o megveheti maganak a markaa cuccokata garages polo gatya sapka meg mittomen Bezzeg en nem mindig mert h majd ja olyan jol tanulok mint o..-.-. Es az a rossz h egy osztalyba jarunk es a tanarok is megjegyzeseket tesznek Balint ( atesom) csak rohog...Most itt a nyar o sok helyre elmehet en meg nem mindig mehetek el mindenhova a tanulmanyi eredmeny miatt .pedig otthon mindig en mosogatok el takaritom a macskainknak a taljait ..o meg soha semmit...a garage essem stb uvolt a szobajabol anyaek leszarjak bezzeg ha en beteszek egy kis Avril Lavignet vagy Mileyt azonnal leuvoltik a fejem..elegem van mar sirtam is emiatt.
2014. jún. 25. 21:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
szó bennakad hang fennakad lehellet megszegik
2014. jún. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
5%

Mit csinálj vele? Lődd le. Ne kérdezz már vadakat.

Próbálj meg jobban tanulni.

És ha már kiírsz egy kérdést, légy szíves tiszteld meg a leendő válaszolóidat azzal, hogy normálisan írsz. Köszi.

2014. jún. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
legyszives ertelmes valaszokat igy is elegge kivagyok mert Balint egyik haverjanal szulinapi bulin van en itthon ulok anyaek pedig mar alszanak ...Anya d.u. 3ig apu estig dolgozik es nekem sokkal tobb a zsebpenzem mint Balintnak mert en rengeteget segitek itthon (unalmamba) ...De ha ezt a tesom tudna h tobb penzem van nala tuti reklamalna anyameknak h o miert nem kap...talan mert semmit se csinal...felkel delbe kb 3-4ig gepezik amikor anyu hazaer munkabol maris lelep bandazni ..mert o elmehet mert kituno bizije lett de en nem mindig
2014. jún. 25. 21:43
 4/13 A kérdező kommentje:
de nem megy nekem a negyes vagy harmas a maximum nem vagyok olyan jo kepessegu gyerek mint o
2014. jún. 25. 21:45
 5/13 A kérdező kommentje:
suliidobe egyaltalan nem mehettem szinte sehova mert volt hogy ketteseket kaptam Tzre Balint persze otost ...Ha o negyest kap anyam mondja nem baj igyis otos vagy bezzeg ha en kapok az atlagomnal egyel rosszabbat na akkor itthon kitor a haboru..most h itt a nyar mar parszor mehetek mert dolgozok itthon meg szoktam lemenni a nagyszuleimhez a hazat kitakaritani az allatokat gondozni stb..bezzeg Balint kb 3 honapja jart nagyieknal ..
2014. jún. 25. 21:49
 6/13 A kérdező kommentje:
Te idiota nem fogom leloni a batyam !!
2014. jún. 25. 21:59
 7/13 anonim ***** válasza:
Unalmadban néha tanulhatnál is. Az esetlegesen gyengébb képességek kompenzálhatók szorgalommal. Ugyanakkor nem értem a szüleidet, hogy miért várják el tőled ugyanazt, mint a tesódtól...az elég fura dolog.
2014. jún. 25. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
25%

Mondogasd még magadban párszor, hogy "de én olyan gyenge vagyok, én nem bíííírok jobban tanulni", kódold csak magadban a negatív hozzáállást...

Ahelyett, hogy kétszer annyi időt beleraknál a tanulásba, és megmutatnád, hogy te is tudsz olyan jól tanulni!


Lehetetlen nincs, csak tehetetlen, tohonya!

2014. jún. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
csak nyaron unatkozom egyebkent tanulok de nagyon lampalazas vagyok es mindent elfelejtek ha felelek vagy irunk dolgozatot ...Egyebkent koszi a tancsot jovore megprobalok jobban tanulni:)
2014. jún. 25. 23:31
 10/13 anonim ***** válasza:
A szüleidnek azt üzenem, hogy ne stresszeljenek téged, nem attól fogsz jobban tanulni. Inkább segítsenek. Ha hármas-négyes vagy, az azt jelenti, hogy okos vagy, nem valami tökhülye, tehát a lámpalázat/izgulást/egyes tárgyaknál a tehetség/lelkesedés hiányát szorgalommal tudod pótolni. De mondjuk én anno bőven elégedett voltam a négyes-ötösökkel, nem akartam kitűnő lenni, semmi értelme...
2014. jún. 25. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!