Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek? Elmondjam neki?...

Mit tegyek? Elmondjam neki? Tobbbi lent.

Figyelt kérdés

Kezdem ugy erezni, hogy beleszerettem a mostoha tesomba (17 eves) nagyon jol nezki, kedves is velem szembe es nem szegyel a baratai elott sem...mar regota tetszik nekem, de nem tudom, hogy mit tegyek, mivel megis csak tesok vagyunk...:(

14/L


2014. júl. 16. 00:18
 1/8 anonim ***** válasza:
85%
Hát ez elég kellemetlen, semmi képp se beszélj neki erről. Lehet, hogy ez csak átmeneti, majd megoldódik. Ilyen korban egyébkent is sok a 3 év korkülönbség. Lehet , hogy kedves veled, de ez nem a minden. Barátkozz korodbeli fiúkkal, akik nem a mostohatestvéred:)
2014. júl. 16. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Ez ultra gáz.
2014. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
47%
Mondd el neki!
2014. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

miota a "tesod" ?

Mindenkeppen felejtsd el.. O csak egy testverkent tekint rad egy "kicsi" lanyra akit meg vedeni es ovni kell mindentol es mindenkitol...

baratkozz a korodbeliekkel :)

2014. júl. 16. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban csak mostohatesó, akkor nincs vérkötelék közöttetek. Semmi akadálya. Ami most viszont probléma, az a korotok. Ne bonyolódjatok bele semmibe egymással.

Ismerek olyan párt akik mostohatesók, de 20-on felül, közelebb a 30-hoz, találkoztak, és abból lett szerelem, majd házasság, 2 gyerekkel.

2014. júl. 16. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Felejtsd el. Amíg jól meglennétek egymással, addig nem is lenne gond, hisz semmi vérkötelék nincs köztetek, hanem ha szakítanátok, akkor jönne a hatalmas baj. Gondolj bele. Akkor is együtt kellene élnetek egymással továbbra is. Itt nem lenne az mint általában a szakításokkor, hogy ok, akkor innentől én erre, te arra, vagy találkozunk, vagy nem. Főleg ha valami viharos szakítás lenne, hogy még a jó emberi kapcsolat sem maradna meg köztetek.
2014. júl. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Sajnos ez így van. Ha szakítotok gomdolj bele, ha késobb neki barátnoje lenne es hazavinné hozzátok :/
2014. júl. 17. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod megkülönböztetni a szerelmet a szeretettől, ha vonzó az illető. Ennyi...
2014. júl. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!