Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Az öcsém feltörte a 14 éves...

Az öcsém feltörte a 14 éves húgom facebookját, meglátta hogy szexuális képeket a, melléről, és tangában fotózva magát elküldte a barátjának, és nem tudom, hogy elmondjam a szüleimnek, vagy tartsam titokban. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2014. jan. 6. 20:01
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
76%
14 évesen pasija van? Akkor már rég veszett az ügy.
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem mondd el a szüleidnek. :)
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/36 anonim válasza:
81%
Egy koru vagyok vele.. lany. De eretebb gondolkodasu szerintem legalabbis, sajnalhatja, hogy nem vilagositottak fel. A fiu kezeben van egy kep, barmit tehet a keppel! Mivan, ha felrakja ide oda.. ez nem gyerek jatek.. ha szakitanak es ugy dont a fiu siman megszegyenitheti, ami viszont komoly depressziohoz vezethet.. muszaj szerintem szolnod a szuleidnek, ez egyaltalan nem gyerekjatek.
2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 Krisztián0416 válasza:
24%

Tedd amit jónak gondolsz...

szerintem csinálj úgy mint ha nem is tudnál semmit mert mindenképp te jössz ki rosszul...

ha nem mondod el akkor a szüleid fognak le baszni, ha elmondod akkor meg a hugod nem beszél veled..

2014. jan. 6. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 anonim ***** válasza:
89%
Már ne haragudj, egy 14 éves gyerekről beszélünk. Ha annyi esze sincs, hogy ne küldjön magáról ilyen képeket facebook-on ennyi idősen, akkor igenis beszélj a szüleiddel, hogy társalogjanak el vele. Még mielőtt nagyobb butaságot csinál.
2014. jan. 6. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/36 anonim ***** válasza:
98%
Mi lenne ha a harmadik válaszoló (egyébként nagyon jó) hozzászólásának megfelelően leülnél a húgoddal és elmondanád neki, azt amit a szüleiteknek kellett volna!
2014. jan. 6. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
93%
Mindenképpen beszélj legalább a húgoddal. Ez veszélyes is lehet, bármikor összeveszhetnek a fiú meg elküldheti minden ismerősnek a húgod képét bosszúból. Szerintem az Internet és a szexuális élet veszélyeire is hívd fel a húgod figyelmét.
2014. jan. 6. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 anonim ***** válasza:
83%
Értesíts anyukádat,a többiről majd gondoskodik.Tudod ezt a húgod védelme miatt kell megtenned.
2014. jan. 6. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/36 anonim ***** válasza:
47%

Mondd el a szüleidnek - de mindkét gyerekről beszélj!


1. 14 éves lány símán eshet áldozatául bármelyik neten garázdálkodó ...bár bocs, hogy így fogalmazok, de értsd jól: patkánynak, aki "friss husit" keres. A húgod jó eséllyel nem pasit keres 14 évesen, hanem APÁT, apapótlékot, illetve szeretetet, amit összekever a szerelemmel és a szex-szel.


2. Az öcséd feltöri a FB-ot...ez viszont nagyon súlyos tett. Semmi köze más ember magánlevelezéséhez.


Tehát: a húgod az áldozati úthoz van közel, az öcséd az agresszorihoz. Anyukának mindenképpen tudnia kellene erről, apukának is - ha van - és ha mindkettő bagatellizálja az ügyet, akkor neked kell nagyon észen lenned, mint legnagyobb testvérnek. És van gyámügy is, ha minden kötél szakad.

2014. jan. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 anonim ***** válasza:
53%
De előbb vele beszélj! Szerintem nm volna jó ötlet szólni a szülőknek.
2014. jan. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!