Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mi baja van a nővéremnek?...

Mi baja van a nővéremnek? Miért beszél így velem?

Figyelt kérdés

Állandóan cseszeget, akármit csinálok. Csináltam ma popcornt, de nem bírtam megenni, ezért nekiadtam a hugomnak, ő meg mondta nővéremnek, hogy -Nekem adta XY a popcornt ^^ erre nővérem így elkezdi: -És? Csak azért adta neked, mert neki már nem kell. Nem vetted még észre, hogy semmit nem ad neked azért, mert örülsz neki, csak ha neki már nem kell? Ő egy önző dög.

ezután így mondtam magamba, hogy úristen -.- mert szánalmas volt, hogy ennyin kiakadt, hogy nekiadtam hugomnak a popcornt, erre így elkezdi nekem: -Ne úristenezzél, egy aljas, undorító valami vagy.

Mi rosszat tettem ezzel, hogy nekiadtam a kistestvéremnek a popcornt? Esküszöm, nem értem.


2014. júl. 28. 16:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Talán csak az a baja, hogy nem kínáltad meg őket.
2014. júl. 28. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kérdeztem tőlük, mikor még nálam volt, hogy akarnak-e enni belőle, de azt mondta nővérem, hogy fujj, neki nem kell, tiszta büdös, fúj. Hugom meg csipegetett belőle.
2014. júl. 28. 16:35
 3/12 anonim ***** válasza:
Honnan tudjuk? :D Gondolom valami komolyabb baja van. Kérdezz rá.
2014. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Ja, akkor azt megkérdezhetem mekkora a korkülönbség?

(az is lehet, hogy ma megjött neki...)

2014. júl. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Félek rákérdezni, mert akkor megint veszekedne T.T
2014. júl. 28. 16:40
 6/12 A kérdező kommentje:
12 év van köztünk :/
2014. júl. 28. 16:40
 7/12 anonim ***** válasza:

akk lehet h munkahely stb kiborította. mert gondolom már dolgozik.

Vagy csak rossz napja van, de én a helyedben rákérdeznék.

2014. júl. 28. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Biztos van valami lelki problémája és rajtad vezeti le. Ne törődj vele, ne szállj szembe vele, te legyél hozzá kedves és törődő továbbra is. Azzal csak még rosszabb lenne a helyzet ha te is sértegetnéd. Te ne legyél olyan mint ő, tanulj az ő példáján. Te maradj jó.
2014. júl. 28. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2014. júl. 28. 17:06
 10/12 anonim válasza:
Mivel nem ismerjük a nővéredet, nem tudhatjuk, mi zajlik le benne. Szerintem ülj le vele értelmesen beszélgetni, hogy mi a problémája veled és ha olyan zavarja, amin esetleg tudsz változtatni, tedd meg vagy esetleg próbálj alkalmazkodni hozzá egy kicsit.
2014. júl. 29. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!