Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogy mondjam el a nővéremnek,...

Hogy mondjam el a nővéremnek, hogy a vőlegénye egy erőszakos, hatalommániás ember, aki megcsalta velem?

Figyelt kérdés

Nem elítélést, vagy fejmosást várok. Tudom, hogy amit tettem, az nem éppen könnyen megbocsájtható dolog, de fiatal voltam és naiv.

Hónapokig együtt voltam a nővérem barátjával titokban, rengeteget voltunk kettesben, miattam szakított is vele... De aztán egyre furább lett, nem engedett meg dolgokat, máshogy kezdett el velem viselkedni, erőszakosabb lett és kétszer megvert, a 2. alkalomnál vetettem véget minden kapcsolatnak közöttünk.

Azt hittem, hogy nem látom többet, mert szakított a nővéremmel és ő budapesti, mi pedig az ország másik végében élünk. De a testvérem múlt héten bejelentette, hogy újra együtt vannak (ő is Pesten él) és szeptemberben férjhez megy, nem akarják húzni a dolgot, mert már együtt voltak évekig és olyan, mintha ez a szakítás meg sem történt volna...


Az a baj, hogy a családom olyan, hogy mindenki azt hiszi, tökéletes az életünk, a problémákat inkább a szőnyeg alá söpörjük és nem beszélünk róluk. De ezt nem tarthatom titokban, az az ember nem normális.

Félek, hogy esetleg nem hinnének nekem, mert a nővéremmel így sem jövünk ki túl jól. Lehet, azt mondaná, hogy csak irigykedek és szét akarom őket választani.


Álljak oda elé és mondjam el? Legyenek ott a szüleink is?

És a vőlegénye?

Vagy mit csináljak?


2014. máj. 31. 19:53
1 2 3 4
 1/37 A kérdező kommentje:

Ráadásul az is nehezíti a helyzetemet, hogy egyáltalán nem ilyennek tűnik. Egy rendes, gazdag családba született. Okos, intelligent, művelt.

Nem olyan, akiből az ember ilyeneket nézne ki.

A szüleink imádják és néha úgy érzem, jobban beillik a családba, mint én.

2014. máj. 31. 19:56
 2/37 anonim ***** válasza:
11%

Ne haragudj,de biztos szétakarod őket ugrasztani?

Igen,tudom,hogy jóindulattal tetted fel a kérdést,nem is erről van szó...de tudod,azért mégis..lehet,hogy a nővéred majd téged utál meg,mert hogy "irigykedsz csak rá",vagy valami.Nem hinné el.

2014. máj. 31. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
92%

bőven fogsz kapni a válaszolóktól szóval én megkíméllek.

szerintem mondd meg a barátjának hogy ha nem szakít vele, kitálalsz, de! ezt vedd fel telefonnal vagy valami hogy mit reagál erre. hátha lelép magától. ha nem, megmutatod a felvételt, viszont készülj fel, hogy nagyon meg fognak utálni (jogosan)

2014. máj. 31. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
96%
Szerintem te leszel a hunyó,elvégre összebújtál a saját nővéred barátjával.A vőlegény továbbálhat,de te viszont örökké a család része maradsz.
2014. máj. 31. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
18%

Nos, ritka gerinctelen egy leny vagy.

Legyen ott mindenki, akkor legalabb szep kis csaladi botrany lesz. Vegul is csak a teljes csaladodat teszed boldogtalanna. Eselyes, hogy a kovetkezo perctol repulsz a hazbol es senki szoba nem fog allni veled tobbe a csaladodbol.

A celod csupan az, hogy veget vess a kapcsolatuknak. Ha a noverednek hoszu ideig kacsaoalta volt ezzel az emberrel, nyilvan tudja, hogy milyen ember. Nem teged valasztott, ez faj, ugye....

2014. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
99%

Nem fognak hinni neked, amíg meg nem veri a nővéredet! :(

Esetleg a pasi egy exét keresd fel, ha őt is megverte, talán neki hinnének...talán.

2014. máj. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim ***** válasza:
94%
hat nem lennék itt senki helyében...
2014. máj. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 A kérdező kommentje:

Nem az a célom, hogy a nővérem boldogtalan legyen. De nem szeretném, hogy átélje azt, amit én. Nem szeretném leírni, hogy miket tett velem, de nem volt egy leányálom. És tudom, hogy a testvérem inkább magában tartaná az egészet, mintsem kiderüljön, hogy a tökéletesnek hitt párja milyen ember.

Lehet, hogy már őt is bántotta ezelőtt, nem tudom. De elég meggyőző volt, amikor nekem könyörgött, hogy ne hagyjam el és én is majdnem elhittem, hogy megváltozik. A testvérem pedig mindig a legjobbat feltételezi mindenkiről és azt sem akarná, hogy kiderüljön, hogy a vőlegénye milyen valójában.


Nem vagyok féltékeny. Túljutottam a dolgon, van egy elég komolynak mondható kapcsolatom is, boldog vagyok. De amikor meglátom azt az ember, rosszul vagyok és nem az irigységtől.

2014. máj. 31. 20:05
 9/37 anonim ***** válasza:
95%
Egyetértek a hatossal.A pasi exét is keresd meg,meséljen ő,mert neked lehet,hogy nem hinnének.Amit tettél,az durva,de vallj be mindent,hátha mégis megmented a tesód egy rossz döntéstől.Ilyen alakot,aki megveri a nőket,senki sem érdemel.
2014. máj. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 A kérdező kommentje:

De nem ismerem egyetlen exét sem.

Mikor kérdezgettem róluk, nem adott egyértelmű választ soha, kerülte a témát, mert hogy az már a múlt és minek beszéljünk róluk...

2014. máj. 31. 20:12
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!