Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Testvéreim miért röhögnek ki,...

Testvéreim miért röhögnek ki, amikor itt segítek valakinek?

Figyelt kérdés

folyton amikor meglássák, hogy akarnék valakinek segíteni, akkor belém kötnek. Vagy röhögnek vagy azt mondják "Jaj, de gyökér vagy". De persze, ha gondjuk van, akkor egyből itt kérdezgetnek!

De most miért röhögnek? szeretek segíteni az embereknek, ezért vagyok itt.


2014. aug. 1. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
69%

Ha szeretsz az embereknek segíteni akkor rossz helyen vagy.

Nagyon elenyésző itt a valós probléma.

Ezt az oldalt inkább dühöngőnek nevezném, mert a primitívebb egyedek itt jól ki tudják élni magukat és erre alapoztak az oldal készítői nevetséges " szabályokkal" mint pl. ne offolj...aztán minden kérdésnél megy az anyázás vagy a színes kezek rosszul való használata...és a kutya se nézi...Jah, h rendes munkájuk is van és nincs idejük, akkor nem kell a kamuszabály vagy nem kell oldalt üzemeltetni.

A toplistából lehet látni a kérdésért kapott pontok alapján ki az a pár ember aki ontja magából nap mint nap a valós hatású kamukérdéseket, szóval inkább keress valami élő csoportot.

2014. aug. 1. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz velük, majd idővel ők is rájönnek, hogy ezen nem nevetni kellene, hanem példát venni.

Mások segítése, ha megtehetjük, nem kerül semmibe, ne hagyd, hogy elvegyék tőle a kedvedet.

2014. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
az a gond, hogy mivel ők nagyok én minden példát tőlük vettem, ellustultam meg minden. és nehéz lenne csak úgy hagyni, hogy most is ne azt csináljam amit ők mondanak. Ők 21 és 19 évesek.
2014. aug. 2. 07:04
 4/6 anonim ***** válasza:

Jó helyen vagy, nem csak trollok járnak ide, van akinek segítettem és össze is barátkoztunk (igaz a sokból csak egy, de az értékes).

Nekem is életcélom a segítés. A testvéreid valamit nem tudnak, azt, hogy a boldogság ajtaja kifelé nyílik, csak annyit tehetsz, hogy másokat boldoggá teszel, segítesz nekik, szereted őket. És ha ez bennük is megjelenik, akkor majd ők boldoggá tesznek téged.

Ezt mi tudjuk. Ők nem. Ennyi. Röhögjenek csak a narcisztikusok, az egoisták. :)

Sok sikert, további jó segítést!

2014. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Jó lelkü vagy, és maradj meg ilyennek.

Volt egy szomszédnéni, aki végső stádiumos rákos volt, és kórházban feküdt. Mondták neki, hogy meg fog halni, de ő váltig állította hogy haza fog menni, tervezte, hogy mit főz majd az unokáknak, stb... De sajnos meghalt. Annyira meghatódtam a történetén, hogy elsírtam magam. A testvérem meg jól kiröhögött,hogy minek bőgök...!


Jó lelküek vagyunk és kész.

2014. aug. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat :)
2014. aug. 2. 21:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!