Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mondjátok már meg hogy egy...

Mondjátok már meg hogy egy közösségi oldalon a saját testvéreim miért tesznek föl inkább egy megosztott képet mint hogy írjanak és válaszoljanak nekem?

Figyelt kérdés

2014. máj. 19. 17:17
 1/10 anonim ***** válasza:
57%
Mert a családi életet nem közösségi oldalon kell élni és nem ott kell beszélgetni??? Hívd fel, vagy menj át hozzájuk és beszélgess élő szóban. Ja hogy sajnálod azt a heti pár100 forintot hívásra, akkor tőlük mit vársz???
2014. máj. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Én nem sajnálom azt a pár száz forintot!
2014. máj. 19. 17:23
 3/10 anonim ***** válasza:
41%
Hát akkor miért ott akarsz levelezgetni velük????
2014. máj. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Csak külföldön élek, nem valami fényes amúgy a kapcsolatunk, mondhatni felszines, ő jönni akar de szerintem csak a kíváncsiság hajtja.

Mivel ő neki gyerekfóbiája van és azóta kerüli a személyes találkozókat, most ennek ellenére mégis bele vág az útba.

2014. máj. 19. 17:25
 5/10 A kérdező kommentje:
Mert ha már úgy is van egy közösségi oldal és látom hogy fen n van, akkor miért baj ha privátban szeretnék vele beszélgetni?
2014. máj. 19. 17:25
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Mert felszínes a kapcsolatotok és nem vagytok jóban? Megválaszoltad magadnak. Külföldön laksz,gondolom akar egyet nyaralni de megspórolná a szállást. De azt te tudod,hogy mit rontottatok el egymás közt
2014. máj. 19. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Na meg ha valaki véletlenül online is, vagy el is olvassa épp, amit írtál, honnan tudod van e ideje válaszolni? Tudod nekem hányszor van olyan, hogy be vagyok jelentkezve reggeltől estig, elolvasom amit írnak, de nem válaszolok, mert arra nincs időm, hogy beszélgessek?


Ha meg amúgy is felszínes a kapcsolatotok akkor mit vársz? Nem vagytok jó testvérek, valami valahol elsiklott a kapcsolatotokban. És sem trécselek olyan emberekkel, akivel felszínes a kapcsolatom.

2014. máj. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mért kötelező írni, ha mindketten elérhetőek vagyunk? Miért nem dönthetem ÉN el, hogy épp kinek szeretnék írni? Ezt sose értettem ... Én azóta vagyok mindig rejtve, hogy jöttek a sértő leveleket, hogy miért nem vagyok hajlandó írni , mikor fent vagyok ...
2014. máj. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Hát van benne valami hogy ha nincs kedve akkor minek írjon de olyan rossz hogy látom hogy látta és reagció nincsen, de közben azt is látom hogy online játékozik azon az oldalon, mert sorban megossza + a közösségi képeket.
2014. máj. 20. 09:45
 10/10 anonim ***** válasza:
Akkor hívd fel telefonon.
2014. máj. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!