Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Mit tegyek ha a nővérem...

Mit tegyek ha a nővérem elviselhetetlen?!

Figyelt kérdés
Ő 16, en pedig 13 éves vagyok. Folyton segítenem kell neki, amit nem is bír megköszönni! Csak fikáz, ha elrontottam vmit!!! Már nagyon idegesít. Emellett folyton azt mondja h sosem segítek neki, és ezt a szüleim is elhiszik. Nemreg megkapta a kontaktlencséjét, és én segítetttem neki levenni a tükröt, mert h ő csak ülve tudja berakni és neki most steril a keze (olyan nehéz lenne újra kezet mosni). Aztán meg ordítozott velem, ha egy kicsit is risszul csináltam vmit!!! Persze a végén megint "elfelejtette" megköszönni! Jah és amikor hozzá szóltam, akkor pedig azon volt kibukva h miert kell megijeszteni, amikor eppen probalja kiszdni a lencsét(amugy normalis hangerovel beszeltem). Folyton átvállalok dolgokat, aztán azt mondja h mindig ő enged, ami egyáltalán nem így van! Volt amikor elegem lett belőle, nem csináltam meg amit kert, ezért magkarmolt és megütött.
2014. aug. 7. 20:29
 1/9 anonim válasza:
7%
öld meg xd
2014. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
80%

Tényleg ne segíts neki

Csak NE tűnj el semmiféleképpen! Ne játsz ezzel, hogy csak így tudod maagdravonni a szüleid figyelmét.

Esetleg menj el pszichológushoz, tanártól is tudsz segítséget kérni, nekik jobban fognak hinni :) ismerik a gyermekek lelki világát

2014. aug. 7. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
28%
oszd ki de kegyetlenül xD
2014. aug. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ne segits neki.

Es amikor ut, visits, mint akit olnek.

2014. aug. 7. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
Én is csináltam már a húgommal, hogy nem köszöntem meg neki valamit, mikor kisebb voltam, de csak mert ő sem köszönt meg egy csomó mindent és vissza akartam adni. Mindegy. :D Nem lehet, hogy több figyelmet kapsz vagy valami, és szeretné egy kicsit megbosszulni? :)
2014. aug. 7. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ismerős de ez szerintem a kora miatt van mert kamasz.mióta tart ez?
2014. aug. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Biztos, h nem kapok több figyelmet és kb egy éve ilyen. De nem értem miért kell megvernie, attól még h ilyen korban van az nem kifogás.

Köszi a válaszokat.:)

2014. aug. 8. 09:56
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem se normális amit csinal nem azért írtam de brobald megbeszélni vele
2014. aug. 8. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

nálam is ugyan ez van :/

12/l

csak engem szinte minden nap ver

nővérek-.-

2014. aug. 14. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!