Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » 11eves ocsemnek milyen gyerel...

11eves ocsemnek milyen gyerel laptopot/notebookot vegyek, ami nem tul dedos neki?

Figyelt kérdés
Neztem geniusz laptopot,de en max 3500ert akarok neki venni hasznaltan is.power notebook lenne 2ezerert,de nem tul dedos?
2014. aug. 11. 17:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a játékok legfeljebb 6-7 éveseknek valók, egy 11 évest biztosan nem köt már le.
2014. aug. 11. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
11 éves korban már bőven tud kezelni egy igazit, erre te meg egy kisgyereknek valót akarsz venni neki?
2014. aug. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
11 évesnek inkább rendes laptopot.
2014. aug. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább vidd el valahová ebből a pénzből, kinőtt már a gyerek laptopból.
2014. aug. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
11 éves gyerek már nem tud mit kezdeni gyerek laptoppal. 3-4 évest még leköt, de nagyobbat nem.
2014. aug. 11. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem azért gondold ezt át.

Ha veszel neki egy ilyen vackot max körbe röhög és bevágja az első sarokba. Jó esetben. Rossz esetben kiakad rád amiért ilyen dedósnak nézed.


Inkább kérdezd meg h ő mit szeretne.

2014. aug. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Már a 9 éves unokahúgom is az igazi notebookot használja...

Ha odaadsz neki egy ilyet, hidd el, hogy nem fogja használni, főleg, ha olyat veszel, ami már alapból használt.

2014. aug. 13. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!