Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » Hogyan valtozztassam meg ezt...

Hogyan valtozztassam meg ezt az allapotot?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Rovid szeretnek lenni .

Ocsem 16eves es osszejott egy (nem szeretnek munko lenni)kicsit csunyacska 12eves lannyal!

2honapja vannak egyutt.

Ez a lany teljesen megvaltoztatta Ocsemmel valo kapcsolatomat.

A lany gyakorlatilag befolyasolja ot ..Es ha nalunk van tenyleg nekem parancsolgat ,engem hulyez le es tenyleg nagyon nagyra van ..

Tudom nem itt kene magyarazkpdnom ,de aegitseget szeretnek kerni ,mert mar nem birom hogy egy 12eves kislany ,aki oknelkul elhiszi ,hogy mindent megtehet Beszelgessek el vele?es persze ocsemmel?!

Vagy fogadjam el hogy ezvan?

Natasa


2014. aug. 11. 19:11
 1/5 intrepid ***** válasza:
Natasa! Egyszer kezdjél úgy egy mondatot, hogy na idefigyelj kicsilány, és utána fejezd be, ahogy jónak látod...
2014. aug. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:D
2014. aug. 11. 20:19
 3/5 anonim ***** válasza:
A 12 évestől vegyél nyelvleckéket, és fogalmazásórákat. Biztosan jobban látja a dolgokat mint te.
2014. aug. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
kezd így idefigyelj kis anyám te kinek hiszed magad ha közbe akar szólni mond azt (helyzettől függően)hogy csend most én beszélek vagy kuss most én beszélek
2014. aug. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Igazából 4 év korkülönbséget nem gondolok soknak egy bizonyos kor után, de mégis mit akar az öcséd egy 12 éves kislánytól? Én a helyedbe nem foglalkoznék Vele, hagyd figyelmen kívül. De mibe parancsolgat?
2014. aug. 12. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!